Ana sayfa Oyun Razer Tost Makinesi Üretebilir!

Razer Tost Makinesi Üretebilir!

PAYLAŞ

Ünlü oyun ekipman markalarından Razer Tost Makinesi Üreteceğini Duyurdu! 1 Nisan’a erken giriş yapan Razer, tost makinesi için bir de video çekmiş.

Bu zamana kadar ürettiği klavye, fare, tablet ve oyuncu laptopları ile tanınan Razer, 1 Nisan şakası ile karşımıza çıktı. 1 Nisan’a girmemiz ile beraber bir çok firma da şakalarını yapmaya başladı aslında. Oyunculara özel üretimler yapan Razer, BreadWinner hashtagi ile paylaştığı video da, bu zamana kadar oyuncu ekipmanlarında gördüğümüz Razer logosunu artık tost makinesinde de göreceğimizi duyurdu.

Yaklaşık 5 dakikalık bir video da kahvaltının öneminden bahseden Razer, tost yapmanın da ne kadar önemli bir yere sahip olduğundan bahsetti. Firmanın kurucusunun da yer aldığı video da, Razer yapımı olan tost makinesi ile beraber ekmek kızarttığınız da logonun ekmeğin üzerinde yer alacağı belirtiliyor. Tabii ki bunun şakadan ibaret olduğunu anlamak mümkün. Baya baya troll bir video olmuş. Razer Toaster videosuyla sıradışı bir tost makinesi tanıtımı yapan firma, kızarmış ekmeğin üzerindeki Razer logosu ile gamer hayatınızı bir adım öteye taşıyın mesajnı da vermeyi unutmadı.

Razer Tost Makinesi Üretebilir

1 Nisan şakası olarak tanıtılan bu tost makinesi konusunda Razer oldukça kararlı. Yani Razer Tost Makinesi Üretebilir. Eğer tost makinesinin şaka olarak kalmasının yanı sıra gerçekten de üretilmesini istiyorsanız, firmanın Razer Toaster’ın talebini ölçmek adına açılmış Facebook sayfasını beğenmeniz gerekiyor. Eğer açılan sayfanın beğeni sayısı 1 milyon’a ulaşırsa, Razer Toaster üretime geçilecek ve artık Razer logosunun yer aldığı kızarmış ekmek yiyebileceksiniz!

Razer Project BreadWinner adı altında açılan bir de resmi internet sitesi var. Şuradaki bağlantıdan siteye ulaşabilirsiniz. Ayrıca videonun sonunda ki Good Morning şarkısı da oldukça ilham verici olmuş. Yani 5 dakika boyunca izledin, artık uyan ! mesajları veriliyor.

Gerçekten de kaliteli bir internet sitesinin yanı sıra, ürünlerin konsept tasarımları hatta üretilenleri de var. Videoda da izlediniz. Oyun aksesuarlarının yanı sıra, Razer’ın mutfakta da yer alması oldukça farklı olabilir. Ancak sazan.avi değilse, bu ekmek kızartma makinesi tost makinesinden alacak kişi sayısının haddi hesabı olmaz.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.