Ana sayfa Sinema Recep İvedik 5 Geliyor! İşte Çıkış tarihi ve Detaylar

Recep İvedik 5 Geliyor! İşte Çıkış tarihi ve Detaylar

PAYLAŞ

Komedi türünde Türk sinemamızda önemli bir yere sahip olan Recep İvedik serisinin yeni filmi Recep İvedik 5 Geliyor! İşte Çıkış tarihi ve Detaylar!

Şahan Gökbakar, En son geçtiğimiz aylarda vizyona giren ve farklı bir senaryo ile hem güldüren, hemde başarı öyküsünü anlatan bir filmle karşımıza çıkmıştı. Şahan Gökbakar, Osman Pazarlama isimli filminden sonra, Recep ivedik 5 için kolları sıvadığını ve yeni filmin yolda olduğunu duyurdu. Recep ivedik fanları bu haberi alır almaz, Şahan Gökbakar‘a adeta soru bombardımanına tuttu. Komedi türünde sinemamızın önemli isimlerinden olan Şahan, hayranlarının sorduğu bir takım sorulara da cevap verdi.

Türk komedi filmleri arasında hiç şüphesiz ki en dikkat çekenlerden birisi de Şahan Gökbakar‘ın 4 film’dir devam ettirdiği Recep İvedik serisi. Seri, tüm Türkiyenin diline dolanırken, komedi filmleri içinde de en çok beğenilenler arasında. Geçtiğimiz aylarda vizyona giren Şahan Gökbakar‘ın komedi ile macera konulu filmi Osman Pazarlama, vizyonda yer alırken, Türk sinema tarihinde önemli bir yere sahip olan Şahan Gökbakar, Recep İvedik 5 için çalışmalara başladığını duyurdu.

Recep İvedik 5 GeliyorRecep ivedik Fanlarının uzun zamandır yaptığı baskı ve ilgiye dayanamayan Şahan Gökbakar, Filmin yapımcı şirketi Çamaşırhane isimli ajansa kapanıp, kardeşi Togan Gökbakar ile çalışmalara başladığını duyurdu. Serinin bi önceki filminde Survivor konusuna yer veren Şahan Gökbakar, Recep İvedik 5 için farklı tarzda bir senaryo aradığnı belirtti.

Recep İvedik 5 Ne Zaman Çıkacak ?

Recep İvedik 5 Ne zaman Çıkacak ? Çıkış tarihi ne olacak ? Şahan Gökbakar kardeşi ile beraber çalışmalara başladığını ve önümüzdeki sene içerisinde Recep İvedik 5′in sinemalarda yer alacağını belirtti. Recep İvedik 5 için Ağustos 2016’da çekim çalışmalarına başlayacak olan Şahan Gökbakar ve Togan Gökbakar, beşinci filmin senaryo hazırlıkları tamamen bittiğinde, hem yurtiçi hem de yurtdışı çekimlerinin olacağı da bilinenler arasında.

Yani Recep İvedik serisinin 5. filmi, Yurt dışında geçecek aynı zamanda. Çalışmalarının hızlı bir şekilde devam ettiğini söyleyen Gökbakar kardeşler, filmin vizyona giriş tarihi hakkında sorulan sorulara, Şubat 2017‘yi işaret etti.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.