Ana sayfa Sinema Recep ivedik 5’in ilk Fragmanı Yayınlandı!

Recep ivedik 5’in ilk Fragmanı Yayınlandı!

PAYLAŞ
Recep ivedik 5'in ilk Fragmanı Yayınlandı!

Hakkında uzun zamandır söylentilerin çıktığı, Recep ivedik 5’in ilk Fragmanı Yayınlandı! İlk fragman, resmi kanallar aracılığıyla izleyicilere sunuldu.

Şahan Gökbakar’ın sevilen film serisi Recep İvedik bu sefer 5 ile geri geliyor. Son zamanlarda sosyal medyanın gündeminde olan Recep İvedik 5’e dair nihayet yeni fragman yayınlandı. Recep İvedik 5 fragmanına baktığımız zaman yeni maceralar ve komedi tufanı izleyicilerin karşısına çıkacak gibi duruyor.

Şahan Gökbakar aslında daha öncesinde yeni filmine dair detayları bizlerle paylaşmıştı. Ancak bu paylaşımları sonrasında fragmanın gelmesi, söylentileri de desteklemiş oldu. Recep İvedik 5’in konusuna bakarsak, bu kez Recep İvedik karakteri yeni bir maceraya atılır. Uzun zamandır iş bakan İvedik, bir akrabasının vefat etmesi ile, taziyeye gider.

Ev sahibinin eşine, bir isteğin var mı yenge? sorusunu soran Recep, “En son bir kafile ile anlaşmıştı. Yolculuğa çıkacaktı” cevabını alır. Bu cevap sonrasında Recep İvedik, anlaşmanın olduğu kafile için şoför muavinliği yapar.

Recep ivedik 5’in ilk Fragmanı Yayınlandı!

Hızla gelişen olaylar ve bunun yanı sıra farklı bir konsept ile karşımıza çıkan film, bu sene gişe yapar mı? Hangi filmlerle yarışır hep beraber göreceğiz. Aslında bakarsanız uzun zamandır çıkması bekleniyordu. Dolayısıyla sinema severler, ilk 1 hafta içerisinde beyaz perde’ye akın edecektir diye düşünüyorum .

Fragmandan da anladığınız üzere, her filmde olduğu gibi bu filmde de argo ve farklı bir mizah anlayışı var. Yeni maceralara ve aynı zamanda yeni konulara yer veren film hakkında merak edilen bir soruyu daha cevaplayalım.

Recep İvedik 5 ne zaman vizyona giriyor? ya da Recep İvedik 5 ne zaman çıkacak? sorularına cevap olarak “Recep İvedik 5, 16 Şubat’ta” karşımıza çıkacak cevabını verebiliriz. Teknovi’de yorumladığımız, aynı zamanda sinema kategorisinde yer alan tüm filmler için şuradaki bağlantıya tıklayabilirsiniz.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.