Ana sayfa Akıllı Telefon Recep Tayyip Erdoğan için Özel Turkcell T70!

Recep Tayyip Erdoğan için Özel Turkcell T70!

PAYLAŞ
Recep Tayyip Erdoğan için Özel Turkcell T70!

Daha öncesinde Apple cihazları kullandığını bildiğimiz ve fotoğrafları yayınlanan Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan için Özel Turkcell T70 üretildi!

Turkcell tarafından Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan için Özel T70 Üretildi! Turkcell tarafından hazırlanan T70 kısa zaman içerisinde sosyal medya da konuşulmaya başlandı. Kullanıcılar büyük beğeniyle karşıladı.

Daha öncesinde Apple’ın popüler akıllı telefon modeli iPhone 6 Plus’un Recep Tayyip Erdoğan için özel hazırlananlarını biliyoruz. Ayrıca Cumhurbaşkanlığı forsunun yer aldığı Macbook pro’da yapılmıştı.

Recep Tayyip Erdoğan için Özel Turkcell T70!

Recep Tayyip Erdoğan için Özel Turkcell T70!

iPad Pro, Macbook Pro ve iPhone 6s Plus kullanıcısı olan ve teknolojiyi yakından takip ettiğini bildiğimiz Recep Tayyip Erdoğan’a Turkcell tarafından özel hazırlanan T70 modeli sunuldu. Turkcell bu jestiyle sosyal medya da büyük beğeni topladı.

Turkcell’in popüler akıllı telefon modeli T70‘in arka tarafında Recep Tayyip Erdoğan’ın imzası ve adı yer alıyor. Üst tarafta Turkcell logolu olan cihaz özel olarak üretildi. Kapağın üst kısmında “Başarılar Dilerim.”  alt tarafında ise “Recep Tayyip Erdoğan” yazarken bir alt tarafta da sayın cumhurbaşkanının imzası yer alıyor. Recep Tayyip Erdoğan için özel olarak üretim olan T70, Cumhurbaşkanına hediye edildi, beğenisine sunuldu.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.