Ana sayfa Oyun Resident Evil 7: Biohazard Tanıtım Videosu Yayınlandı!

Resident Evil 7: Biohazard Tanıtım Videosu Yayınlandı!

PAYLAŞ
Resident Evil 7: Biohazard Tanıtım Videosu

Yılın merakla beklenen oyunlarından Resident Evil 7: Biohazard Tanıtım Videosu Yayınlandı! Resident Evil 7’de oyuncuları daha fazla macera ve aksiyon bekliyor!

Resident Evil serisinin en iddialı oyunu olabilecek Resident Evil 7: Biohazard tanıtım videosu yayınlandı. Oyun dünyasında popüler olan zombi oyunu Resident Evil 7: Biohazard için kısa tanıtım videosu geldi.

Oyun sektöründe çok sevilen zombi oyunlarının insanlar için bu oyunları sevdiren yapımlardan biri olan Resident Evil serisinin son oyunu geliyor: Resident Evil 7: Biohazard. Seriyi bilenler bilir korku türünde en iddialı serilerden birisidir. llk oyunlarından itibaren kullanıcılara zombilerle korku yaşatan, mükemmel sesleriyle bunu tetikleyen oyun, 7. sini çıkarmaya hazırlanıyor. Resident Evil 7: Biohazard Tanıtım Videosu oyuna dair bir çok ipucunu karşımıza çıkarıyor.

Resident Evil 7: Biohazard Tanıtım Videosu Yayınlandı!

Bu yıl bir çok oyun karşımıza çıkacak. Resident Evil 7 için verilen tarihler her ne kadar bu yıl olmasa da yıl sonunda karşımıza çıkacak olan oyun, oldukça iddialı bir senaryoya ve yapıya sahip durumda. Resident Evil 7: Biohazard Tanıtım Videosunu aşağıdan izleyebilirsiniz;

Resident Evil 7: Biohazard Ne Zaman Çıkacak?

24 Ocak 2017 tarihinde satışa sunulacak oyun, diğer Resident Evil oyunlarından farklı olacak. Oyun içindeki zombilerin aksiyondan çok korku yaşatması sağlanacak. Tanıtım videosundan anlaşıldığı üzere oyun önceki serilere göre daha küçük alanda geçiyor.

Korku severlerin merakla beklediği oyun sanal gerçeklik cihazlarıyla da uyumlu olabilir. Çünkü oyunun çok büyük alanda geçmemesi belkide sanal gerçeklik açısından kaynaklanıyor olabilir. Resident Evil 7: Biohazard tanıtım videosunu aşağıdan izleyebilirsiniz.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.