Ana sayfa Sinema Resmi Açıklama Geldi Deadpool 2 Geliyor!

Resmi Açıklama Geldi Deadpool 2 Geliyor!

PAYLAŞ

Bu yılın en merak edilen filmi Deadpool geçtiğimiz aylarda beyaz perdeyle buluşmuştu. Yapımcı şirket tarafından Resmi Açıklama Geldi Deadpool 2 Geliyor!

Deadpool hayranlarına müjde! Beklenen haber Fox tarafından verildi. Deadpool izleyenler zaten bu filmin seri şeklinde devam edeceğini tahmin etmiştir. Beklenen Deadpool 2 için resmi açıklama geldi! İlk film ile birlikte gişe de rekorlar kırılmıştı.

Deadpool 2 Geliyor!

Filmin sonunda asında Deadpool’da devamının geleceği hakkında bilgi vermişti. Ancak yine de belkide troll’dür diye düşünenler olmuştu, Filmin yapımcı şirketi Fox tarafından geçtiğimiz gün resmi bir açıklama geldi. Her ne kadar daha öncesinde Deadpool tarafından filmin son sahnesinde bu açıklama yapılsa da, resmi kanallardan da açıklamanın yapılması “duymayan kalmasın” moduyla herkese ulaştı.

Henüz resmi açıklama yapılmadan önce, Ryan Reynolds yaptığı açıklama da ikinci film’de Deadpool olarak geri döneceği konusunda açıklamalar bulunup, anlaşmaya varmıştı. Deadpool 2 için çalışmalara başlayan filmin yapımcı şirketi Fox, muhtemelen daha da heyecanlı, bol aksiyonlu Deadpool 2 ile Beyaz perde de izleyicilerin karşısına çıkacak. Böylelikle ilk filmde ki başarı daha da arttırılacak. Deadpool 2 ne zaman çıkacak sorusu için herhangi bir resmi açıklama yok. Ancak Deadpool 2 muhtemelen 2018 yılında Beyaz Perde’de karşımıza çıkacak.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.