Ana sayfa Dünyadan Rihanna’nın Tweetindeki Kulaklık Satış Patlaması Yaşıyor

Rihanna’nın Tweetindeki Kulaklık Satış Patlaması Yaşıyor

PAYLAŞ
Rihanna'nın Tweetindeki Kulaklık

Rihanna yeni albümü ANTI’yi tanıtmak için bir tweet attı ve bu fotoğrafı ekledi. Rihanna’nın Tweetindeki Kulaklık Satış Patlaması Yaşıyor !

Yabancı Pop müziğin kraliçesi olarak gösterilen Rihanna, geçtiğimiz günlerde (25 Ocak 2016) twitter’da hayranlarına yeni albümünü tanıtmak adına bir tweet attı ve hayranlarına bu fotoğrafı paylaştı. Fotoğrafa “Listening to ANTI” yani Anti’yi dinliyorum şeklinde not yazan rihanna, kısa bir süre sonra yeni albümünden değil, Kulaklığından konuşturdu. Kulaklık 24 Saat içerisinde tüm satış yerlerindeki stoklarda tükendi. Sadece Dolce & Gabbana ve bir kaç firmada satışa konulan kulaklık, Rihanna’nın tweeti ile beraber tüm dünyada satış patlaması yaşamış oldu.

Rihanna'nın 9000$ Değerindeki KulaklığıÜretimi 1 yıl öncesine dayanan bu kulaklığın, Rihanna tarafından 1 tweet ile tanıtılması ise, akıllara Rihanna’nın Viral Reklam yaptığını getiriyor. Dolce & Gabbana firması tarafından sadece kadınlara özel üretilen kulaklık yaklaşık 9.000$ fiyat etiketine sahip. Fiyatının bu kadar pahalı olması ise gayet normal çünkü özel olarak üretilen bu kulaklık Swaroski kristal ve inci kaplı bir taçla geliyor. 3500$ ile 8.895$ arasındaki fiyat etiketine sahip olan kulaklık Rihanna’nın attığı tweet sonrasında adeta satış patlaması yaşadı. Hatta twitter’da gündeme bile oturdu ! Kraliçe tacı şeklindeki bu kulaklığın değerli taşlarla süslenmesinden sonra Rihanna’nın da tweet atması ile beraber kulaklığın uzun bir süre daha gündemde kalacağını söyleyebiliriz.

 

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.