Ana sayfa İnceleme Roccat Kave XTD 5.1 Türkiye’de!

Roccat Kave XTD 5.1 Türkiye’de!

PAYLAŞ
Roccat Kave XTD 5.1 Türkiye'de!

Merakla beklenen, dünyanın en iyi oyuncu ekipmanları üreticisi Roccat, Corax Alpha aracılığıyla Roccat Kave XTD 5.1 Türkiye’de satışa çıkarttı.

Farklı tasarımı, kolay kullanımı ve muhteşem özellikleri ile dikkat çeken Roccat Kave XTD 5.1, Türkiye’de satışa çıktı. Dünyanın en iyi oyuncu ekipmanları üreticileri arasında yer alan Roccat, ses kalitesi ile dikkat çeken, oyunculara büyük yardımcı Kave XTD modelini karşımıza çıkarmıştı.

Gerçek 5.1 Dijital Çevresel ses kalitesi sunan kulaklık, gerek tasarımı, gerek performansı ile aradığınız modeller arasında yer alabilir. Roccat tarafından geliştirilen bir çok özelliğe yer verilen kulaklık ses performansıyla dikkat çekiyor.

Roccat Kave XTD 5.1 Türkiye’de!

Dahili çok kanallı ses kartı ile en ufak sesleri bile duymanıza olanak sağlıyor. Geniş kafa bandına sahip olan kulaklık, ayrıca saatlerce taksanız dahi ağrı yapmayan süngerlere sahip. Uzun süre bilgisayar başına kullanımlarda bile ağrı yapmayan kulaklık, konforlu olması ile de dikkat çekiyor.

Dünya profesyonel oyuncuların kullandığı Roccat Kave XTD 5.1, greçek bir oyun deneyiminin yanı sıra, donanımı ile de dikkat çekiyor.

Roccat Kave XTD 5.1 İnceleme

Akıllı telefonunuzla eşleşebilen kulaklık, gelen aramaları kolay bir şekilde cevaplamanız için ROCCAT® SMART LINK® özelliğine sahip. Uzaktan kumandasında yer alan butonları sayesinde aramaları kolayca cevaplayabilir veya aramayı sonlandırabilirsiniz.

Uzaktan kumanda’da yer alan bu özelliğin yanında ayrıca hoparlör ve mikrofon girişinin de burada yer aldığını belirtelim. Kumanda’da yer alan portlar sayesinde ekstra hoparlör veya mikrofon takmanız mümkün kılınmış. Üzerindeki dahili mikrofonu her ne kadar üstün bir performans sunsa da, isteyenler bu portlara yeni mikrofon veya hoparlör takabilir.

Her ne kadar tanıtımından bir süre geçse de, ülkemiz de satın almak bir hayli zor oluyordu. Roccat’in resmi Türkiye distribütörü olan Corax Alpha, Türkiye’deki oyunculara bu zorlukları aşmalarında yardımcı oluyor.

Roccat Kave XTD 5.1 Oyuncu kulaklığını satın almak isteyenler şuradaki link aracılığıyla ürünü satın alabilir, ürünün detaylı özelliklerine ulaşabilirsiniz.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.