Ana sayfa Oyun Rocket League Basketbol Modu Geliyor!

Rocket League Basketbol Modu Geliyor!

PAYLAŞ

Steam’deki oyunlar arasında oldukça ilgi görenlerden olan Rocket League yeniliklerle karşımıza çıkacak! Rocket League Basketbol Modu Geliyor!

Çıktığı günden kısa bir zaman sonra en çok sevilen ve en çok oynanan oyunlardan biri haline gelen Rocket League, sürekli yenilikler ile karşımıza çıkıyor. Kısa zaman önce oyun hakkında basketbol ligi geleceği konusunda dedikodular dolanıyordu. Oyun yapımcıları merakla beklenen o haberi resmi twitter hesabı aracılığıyla paylaştı.

Rocket League, kısa zaman sonunda futbol sonrasında basketbol ligi ile oyuncuların karşısına çıkacak ! Farklı oynanış ve eğlence dolu konseptiyle Rocket League, ülkemizde de çok sevilen bir oyun haline geldi. Steam’de 31 TL’ye satın alabileceğiniz bu oyun, özellikle arkadaşlarınızla oynadığınızda eğlenceli zaman geçirmenize olanak sağlıyor. Oyunun oyuncu kitlesi oldukça fazla. Bu yüzden de oyun içerisindeki ortam gerçekten de fazlasıyla güzel. Oyuna ilk başladığımızda her ne kadar zorlansakta, kombinasyonları öğrendikçe ve oynadıkça daha da adapte olabiliyoruz. Futbol modundan sonra Basketbol modunun geleceği Rocket League’de, Zıplama, hız kontrolü, yön kontrolü gibi konularda iyi olduğunuz da, oyundan tam anlamıyla zevk alabiliyorsunuz.

Müjdemi İsterim! Rocket League Basketbol Modu Geliyor

Aynı futbol modunda olduğu gibi bir kaç kombinasyon sonrasında oynayabileceğimiz basketbol modu, kısa zaman sonra karşımıza çıkacak ve oyunu daha da eğlenceli bir hale getirecek. Basketbol modu hakkında bir çok söylenti özellikle Rocket League‘ın fan sayfalarında yer alıyordu. Her ne kadar söylentiler çok olsa da resmi olarak sadece bir tane görsel yayınlandı. Oyunu oynayanlar bilir, futbol modunda kaleler oldukça büyük bir şekilde karşımıza çıkıyordu. Yayınlanan fotoğrafa baktığımızda ;

Oyuna gelecek olan basketbol modunda da büyük potalar yer alacak. Oyuncular farklı kombinasyonları deneyerek farklı tarzda hareketler yapabilecek. Rocket League oyununda smaç basma vs. gibi hareketler olacak mı şu anda yapımcı firma tarafından herhangi resmi açıklama yok. Ancak benim tahminime göre futbol modunda ki gibi bir çok hareketi basketbol’a uyarlanmış bir şekilde yapabileceğiz.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.