Ana sayfa Oyun Rockstar Games Yeni Oyununu Duyurmaya Hazırlanıyor!

Rockstar Games Yeni Oyununu Duyurmaya Hazırlanıyor!

PAYLAŞ

Özellikle de GTA oyunu ile dillere destek firmalardan birisi olan Rockstar Games Yeni Oyununu Duyurmaya Hazırlanıyor! İşte Rockstar’ın yeni oyunu ve detayları.

Bir çoğumuzun oynadığı GTA oyununun yapımcı firması Rockstar Games Yeni Oyununu Duyurmaya Hazırlanıyor. Özellikle de GTA serisi ile ün kazanmış firma bu zamana kadar bir çok oyunun yapımcılığını üstlendi. Dünya çapında önemli bir oyuncu kitlesine sahip olan firma bu aralar oldukça hareketli günler geçiriyor.

GTA gibi çocukluğumuzun geçtiği ve hala dünyanın en popüler oyununa imza atan firma yeni duyuru yapacak. Sadece Grand Theft Auto serisine değil bir çok seriye sahip olan firma yeni oyununu tanıtmak için sosyal mecraları tercih ediyor. Hem daha fazla kullanıcıya ulaşırken, hem de hedef kitlesine bazı atıflar da bulunabiliyor. Zaten hedef kitlesinin çoğunluğu da sosyal mecralar da firmanın hareketlerini takip ediyor.

Rockstar Games Yeni Oyununu Duyurmaya Hazırlanıyor! 

Red Dead Redeption oyununa imza atan firma oyunun yeni serisi için yeni bir duyuru için hazırlık yapıyor. Oyun firmalarının yaptığı en ufak şey bile oyun dünyasında büyük yankı uyandırabiliyor. Dünya çapında oldukça büyük bir kitleye hitap eden Rockstar Games’de ufak hamlelerle oyuncuların dikkatini çekmeye çalışıyor. Rockstar Games’in uzunca bir süredir hazırlığını yaptığı duyuruya günler kaldığını söylemek mümkün.

Facebook sayfasının kapak fotoğrafı ve profil fotoğrafını değiştiren Rockstar Games Yeni Oyununu Tanıtmaya Hazırlanıyor! Firmanın yapmış olduğu bu değişiklikler de Red Head Redemption 2 oyununa gönderme aslında.

rockk
Rockstar Games Facebook sayfası kırmızı ana temaya büründü.

Oyunun ana temasının kırmızıdan oluşması ve isminin de kırmızı ile başlamasından dolayı firma Red Dead Redemption 2 için hazırlık yapıldığını söyleyebiliriz. ilerleyen zamanlar da firma tarafından yeni oyunun tanıtılacağını söyleyebiliriz.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.