Ana sayfa Editörden Ronaldo Türkiye’ye Geliyor Reklamı Hangi Firmaya Ait #RonaldoyaHızLazım

Ronaldo Türkiye’ye Geliyor Reklamı Hangi Firmaya Ait #RonaldoyaHızLazım

PAYLAŞ

Yaklaşık 2 gündür kanallarda Ronaldonun yer aldığı bir reklam yayınlanıyor. Merak edilen soru ise Ronaldo Türkiye’ye Geliyor Reklamı Konusu Ne?

Dünyanın en iyi futbolcularından olan Cristiano Ronaldo Türkiye’ye geliyor. Bir reklam filminde sadece 20 saniye ekranlara çıkan Ronaldo, “Çok yakında…Türkiyeye gitmemiz gerekiyor….Efsane Türkiyeye geliyor…CR7 30 03 2016” şeklinde yazıların bulunduğu reklamda Ronaldonun Türkiyeye geleceği duyuruluyor. 30 Mart 2016′ya tarih veren reklam filmi ayrıca Ronaldo’nun bir makineye takıldığını gösteriyor. Reklam filminin konusu ise henüz belli değil. Kimileri Ronaldonun Türk futbol kulüplerinden birisine geleceğini söylüyor ki bana göre ihtimal yok. Ronaldo şu an ki kulubünden gayet memnun.

Ronaldo Türkiye’ye Geliyor #RonaldoyaHızLazım

Reklamın ana konusuna gelelim. Bu konuda dediğim gibi sosyal medya da bir çok iddia dolaşıyor. #ronaldoyahızlazım hashtag’i ile paylaşım yapılıyor. Bu paylaşımlardan bir çoğu asılsız olmakla beraber bazı iddialar ise gerçekten de gerçek olabilecek düzeyde. Ronaldo’nun Türkiye gelmesi için belli başlı sebepler olmalı. Özellikle de hashtag’i incelediğimiz de #ronaldoyahızlazım etiketinden de anladığımız üzere, işin içinde “HIZ” var.

Ronaldoya Hız Lazım Reklamı Hangi Firmaya Ait?

Biliyorsunuz ki 1 Nisan itibari ile 4.5 G hızına geçiş yapacağız. Ronaldonun da hızlı bir futbolcu olduğunu göz önüne alırsak, reklamın ana konusu 4.5 G olabilir. Yani muhtemelen Turkcell, Vodafone ya da Türk Telekom gibi şirketler, 4.5 G hızlarını tüm Türkiye’ye duyurmak adına Ronaldo ile bir test yapacak. Bana göre reklam Türk Telekom’a ait ve 30 Mart da Türk Telekom tarafından 4.5 G tanıtılacak.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.