Ana sayfa Oyun Square Enix’e 20 TL Ödeyerek 5 Efsane Oyuna Sahip Olabilirsiniz!

Square Enix’e 20 TL Ödeyerek 5 Efsane Oyuna Sahip Olabilirsiniz!

PAYLAŞ

Hepimizin bildiği oyun serileri yapımcısı Square Enix kampanya düzenledi. Sadece 20 TL Ödeyerek 5 Efsane Oyuna Sahip Olabilirsiniz!

Oyun piyasası yaz aylarına girmemiz ile beraber hareketlilik yaşıyor. Son olarak 3 TL’ye steam oyunu almayı göstermiştik. Şimdilerde ise Tomb Raider gibi efsane bir seriden tutun, Hitman ve Just Cause kadar, efsane serilerin yapımcısı Square Enix, kendi kampanyasını düzenleyerek, “Easter Egg” adı altında rastgele 5 oyunu 20 TL’ye dağıtacak. Firmanın bu zamana kadar yaptığı en bilindik efsane oyunlar, Hitman, Just Cause, Tomb Raider vs. şeklinde. Bu zamana kadar bu oyunları almak isteyip de, çok pahalı olduğundan alamadıysanız bu kampanya tamda size göre. Çünkü şanslı iseniz, sadece 20 TL’ye dağıtılacak 5 oyun bunlardan olabilir.

Easter Surprise Box adı altında yayınlanan kampanya, 2016 yılında Square Enix fanlarına büyük bir sürpriz oldu. 11 Mart ile 20 mart arasında ön siparişle sadece 20 TL ücret ödediğinizde rastgele 5 oyuna sahip olacaksınız. Ayrıca ön sipariş aşaması sonrasında da 21 Mart’ta da steam kodlarının dağıtımı başlayacak. Firma yoğunluk olur diye bu şekilde ön sipariş seçeneği sunmuş. Sizde 5 tane rastgele oyunu 20 TL’ye satın almak isterseniz, şuradaki bağlantı üzerinden satın alabilirsiniz.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.