Ana sayfa Akıllı Telefon Samsung Çift Ekranlı Telefon Patenti Aldı!

Samsung Çift Ekranlı Telefon Patenti Aldı!

PAYLAŞ
Samsung Çift Ekranlı Telefon Patenti

Akıllı telefon piyasasında her geçen gün yeni bir gelişme karşımıza çıkarken, bir hamle de Samsung’dan geldi. Samsung Çift Ekranlı Telefon Patenti Aldı!

Samsung, yepyeni bir akıllı telefon furyasına adım atarken, aynı zamanda yeni bir teknolojiyi de akıllı telefon piyasasına kazandırıyor. Daha öncesinde katlanabilir akıllı telefon modeli, Galaxy Fold ile dikkat çeken Samsung, bu çift ekranlı telefon patenti ile dikkatleri üzerine çekti.

Son zamanların en dikkat çeken akıllı telefon modeli hiç şüphesiz Samsung Galaxy Fold. Bu model ile beraber, katlanabilir akıllı telefon hayali gerçek olurken, aynı zamanda bir devrim de gerçekleşmiş oldu. Samsung, bunlarla kalmayıp, yeni akıllı telefonun yanı sıra, çift ekranlı akıllı telefon üretmeyi de planlıyor.

Samsung Çift Ekranlı Telefon Patenti Aldı!

Samsung’un yeni patentinin internet’de yayınlanması sonrasında, hem ön, hemde arkasında ekrana sahip akıllı telefon modeli çıkartabileceği ihtimalleri ortaya atıldı. Söz konusu yeni bir model, hem ön, hemde arka ekrana sahip olabilecek.

Patenti alınan modelin çıkması ile beraber bir takım özellikler ortaya çıkacak. Kamera kullanımı çok daha rahat olurken, kullanıcılar çift ekran ile istediği gibi telefonu kullanabilecek. İnce çerçeveli ve çift ekrana sahip olacak akıllı telefon modelinde dikkat çekecek bir takım özellikler bulunacak. Bunlardan bir tanesi, ana ekranın yanı ön taraftaki ekranın çerçevesiz yapıda olması. Ana ekran çerçevesiz olurken, arkadaki ekran ise kameranın hemen altında olacak. Böylelikle kullanıcılar istediği ekrana geçiş yapabilecek.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.