Ana sayfa Akıllı Telefon Samsung Galaxy Ace Style Modeli Güncellendi

Samsung Galaxy Ace Style Modeli Güncellendi

PAYLAŞ

Samsung, geçtiğimiz aylarda piyasaya çıkardığı Galaxy Ace Style modelini güncellendi. Ülkemizde Samsung’un ilk Ace modelleri satışa çıkmış ve oldukça önemli satış rakamlarına ulaşmıştı. Ardından Ace 2 modeli ile bu başarılı devam ettirmek isteyen Samsung, Ace serisine 4. güncellemeyi yaptı. İlk defa giriş seviyesinde bir telefonda AMOLED ekrana yer veren Samsung bu telefonla uygun fiyatları akıllı telefon arayan kullanıcıları hedefliyor.

Samsung Galaxy Ace Style modelinde Super AMOLED ekran panelinin yanı sıra bir diğer dikkat çeken özellik ise LTE. Ürünün basın fotoğraflarında bile bu konuya vurgu yapılmış ve 150 Mbps download, 50 Mbps upload değerlerine sahip olduğu vurgulanmış. Yine bir diğer vurgulanan nokta ise cihazın NFC desteği.

4.3″ büyüklükte ve 800 x 480 çözünürlüğe sahip ekran, 1GB RAM, 4 GB dahili depolama, microSD kart desteği, 5 megapiksel arka kamera, 1.3 megapiksel ön kamera, 1900 mAh gücündeki çıkarılabilir batarya NFC desteği Samsung Galaxy Ace Style LTE modelinin temel özelliklerinden.

Samsung Galaxy Ace Style-on-arka

Samsung Galaxy Ace Style LTE modeli gücünü 1.2GHz hızında çalışan 4 çekirdekli işlemcisinden alıyor. İşlemcinin Samsung marka mı yoksa Qualcomm marka mı olduğu bilgisi henüz mevcut değil ancak uygun fiyat göz önünde bulundurulursa Samsung’un bu cihazda kendi işlemcisini kullanmış olabileceğini söyleyebiliriz.

Samsung Galaxy Ace Style LTE modeli 199 Euro’luk fiyat etiketiyle Avrupa pazarında satışa çıkacak. Ülkemizde satılıp satılmayacağına ilişkin resmi bir açıklama yok fakat biz bu modelin ülkemize geleceğini düşünüyoruz. Çünkü uygun fiyatlı telefonlar konusunda Türkiye’de ciddi bir pazar var ve Samsung’un Türkiye’deki pazarlama ve dağıtım ağı son derece gelişmiş durumda.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.