Ana sayfa Akıllı Telefon Samsung Galaxy Note 6 Lite Özellikleri Sızdırıldı!

Samsung Galaxy Note 6 Lite Özellikleri Sızdırıldı!

PAYLAŞ

Samsung’un sevilen cihazlarından Note 6’nın düşük özellikli versiyonu yolda. Samsung Galaxy Note 6 Lite adıyla yeni cihaz karşımıza çıkacak.

Galaxy Note 6’ nın daha düşük RAM’ e ve daha eski bire işlemciye sahip yeni modeli piyasaya düşecek. Bu model ne kadar tutulur bilinmiyor ama Samsung yenilik peşinde o kesin. Bu Lite modeli özellik yönünden biraz düşük olsa da görünüş bakımından tıpkı Note 6 gibi. Orta segmentte yer alacak cihaz, bütçesi kısıtlı olupta, note 6 benzeri cihaz almak isteyenler için gayet ideal olacaktır.

Uzun zamandır düşüşte olan ve yükseliş özlemi çeken Samsung Galaxy S7 serisi ile sonunda bu yükselişi yakaladı. En büyük rakibi olan Apple’ ın talihsiz bir şekilde tökezlemesini fırsat bilen Samsung akıllı telefon piyasasındaki yerini güçlendirmeyi amaçlıyor.

Samsung Galaxy Note 6 Lite Özellikleri

Daha fazla kullanıcı sayısı ve daha kullanışlı telefonlar geliştirmek için gece gündüz çalışan Güney Koreli şirket, bir sonra ki amiral gemisi olarak Galaxy Note 6’ya odaklanmış durumda. Galaxy Note 6’yı daha iyi hale getirmek ve rakiplerinin bir basamak üstüne çıkartmak için çalışan Samsung’un iki farklı Galaxy Note 6 modeli üreteceği söyleniyor.

Galaxy Note 6 Lite adı konulan bu modelin tek farkı Galaxy Note 6’ dan daha düşük özelliklere sahip olması. Galaxy Note 6 ile aynı ekran boyutlarına sahip olacak olan Galaxy Note 6 Lite ’ ın özellikleri aşağıda belirtilmiş şekilde.

  • Full- HD 1080 ekran çözünürlüğe sahip.
  • Snapdragon 820 işlemcisi var.
  • 4 GB RAM bulunuyor.
  • 5.8 inch ekran boyutuna sahip.

Galaxy Note 6 Lite’ ın sızdırılan özellikleri şimdilik bunlar. Tabi bunun yanında bu özellikler değişebilir hatta böyle bir telefonda piyasaya sürülmeyebilir. O yüzden o kadar güçlü bir “Lite” modeline şüpheyle yaklaşmak en iyisidir.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.