Ana sayfa Akıllı Telefon Samsung Galaxy Note 6 Hakkındaki Tüm iddialar

Samsung Galaxy Note 6 Hakkındaki Tüm iddialar

PAYLAŞ

Samsung’un Note serisinin en dikkat çekecek olan modeli Samsung Galaxy Note 6 Hakkındaki Tüm iddiaları bu haberimizde sizler için derledik.

Samsung’un en çok tercih edilen Serisi Note serisinde bildiğiniz üzere Note 5 sürpriz bir şekilde Avrupada satışa çıkarılmamıştı. Samsung hatalarından ders alarak yaptığı bu hatayı bir daha yapmayarak, Galaxy Note 6yı satışa çıkarıcak. Galaxy Note 5’i çıkarmak yerine Galaxy S6 Edge+’yı ilk kez Avrupa da satışa sunan Samsung, büyük bir çöküntü yaşadı. Hatta beklenen çok daha az bir satış gerçekleştirdi. Belkide samsung’un tarihi boyunca alınan en yanlış karardı. Kullanıcılar Samsung Note 5’i beklerken, Galaxy S6 Edge+’ı hızlı bir şekilde Avrupa da satışa sunan Samsung bu hatayı tekrar etmeyecek ve yeni nesil Note cihazlarını Avrupa da satışa sunacak. Ağustos ayında verilecek tanıtım gününde, Samsung Galaxy Note 6 tanıtılacak ve tüm dünya ile birlikte Note 6 Avrupa’da da satışa sunulacak. Böylece Note serisini bekleyen kişiler, bekletilmeden yeni nesil akıllı telefonlarıyla buluşacak.

Galaxy Note 6 Özellikleri Nasıl Olucak ?

Samsung’un Note serisi için yeni amiral gemisi gözüyle bakılan Note 6’da üstün özellikler karşımıza çıkabilir. Samsung bir önceki modeline göre hatalarından ders almış ve kullanıcıların karşılaştığı problemleri göz önünde bulundurarak bir takım yenilemeler yapmı bir şekilde karşımıza çıkacak. Samsung kullanıcılarının en rahatsız olduğu konu, arayüzde donma ve ısınma problemiydi. Yeni cihaz ile beraber bu sorunlar büyük oranda çözülmüş olucak cihaz hakkında olası özelliklere bakacak olursak ;

  • Samsung Galaxy Note 6’da 64 GB ve 128 GB seçenekleri olucak
  • Rakiplerine fark atıcak : 3,1GHz’te çalışan 16 çekirdekli işlemci
  • Snapdragon ve Exynos işlemciye sahip 2 farklı model gelebilir
  • Donmaya karşı çözüm >> 8GB RAM’e sahip olabilir
  • 27 MegaPiksel’e sahip özel tasarlanmış kamera lensi

note6Samsung Galaxy Note 6’ya özel Arayüz ile Karşımıza Çıkabilir

Samsung kullanıcılarının hiç şüphesiz en çok şikayet ettiği konu, arayüzde yaşanan donmalar. Bu zamana kadar Samsung arayüzünde hiçbir şekilde değişiklik yapmadı ve Android cihazlarda yaşanan bu sıkıntıları dinlemeyerek, kullanıcılarıyla zıtlaştı. Bu durum satışları ve hisseleri de oldukça kötü bir şekilde etkilemişti. Samsung hatalarından ders alıyor demiştik. Yeni çıkacak Samsung Galaxy Note 6′da özel tasarlanan bir arayüz karşımıza çıkabilir. Bu arayüz ile beraber donma sorunu ortadan kalkacaktır.

Galaxy Note 6 Fiyatı Ne Olucak ?

Fiyatı konusunda bir çok iddia var, özelliklerine bakıldığı zaman gerçekten de üst seviye bir cihaz bizleri bekliyor olucak. Bu özelliklere sahip bir cihaz min. 3.500 TL ile 4000 TL arasında bir satış etiketine sahip olabilir. Note 5’in piyasaya 3.000 TL ile girdiğini düşünürsek bu fiyatların bu özellikteki cihaza göre normal olduğunu söyleyebiliriz.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.