Ana sayfa Akıllı Telefon Samsung Galaxy Note 6’da Göz Tarama Olacak!

Samsung Galaxy Note 6’da Göz Tarama Olacak!

PAYLAŞ

Samsung’un yeni modellerinin ardından gelmesi beklenen Samsung Galaxy Note 6’da Göz Tarama Olacak! İşte Note 6 hakkında gelen sızıntının detayları.

Samsung’un yeni amiral gemisi modeli olması beklenen Samsung Galaxy Note 6 modeline ek özellik olarak göz tarama eklediği ortaya çıktı. Samsung yeni amiral gemisi modellerini tanıtmak için iki ayrı etkinlik düzenliyor. Hepimizin bildiği gibi yılın başında Galaxy S serisini tanıtan firma, yaz aylarına da Galaxy Note serisini sergilemek için bir etkinlik düzenliyor. Bu yıl gelen modeller Galaxy S7 ve Galaxy S7 Edge’den sonra gözler Galaxy Note 6 için Samsung şirketine çevrildi.

Samsung Galaxy Note 6’da Göz Tarama Olacak!

Kimsenin beklemediği bir hareket yaparak yeni Note 6 modeline göz tarama özelliğinin de eklendiğini duyuran Samsung, dünya pazarlarındaki payını artırmak için yeni bir adım daha attı. Teknik özellikler olarak Galaxy S7’nin kopyası olması beklenen modelin en farklı özelliği iris tarayıcı ön plana çıkabilir. Çünkü geçtiğimiz günlerde gelen bir bilgide Sammobile’da çıkan detaya göre Samsung iris kamerası siparişi vermişti. Samsung Galaxy Note 6’nın özelliklerine gelindiği zaman 5.8 inç 2K Super AMOLED ekran, 4GB Ram, 32 ve 64GB olmak üzere depolama alanı, su ve toza karşı dayanıklılık, MicroSD desteği, 12 Megapiksel arka 5 Megapiksel ön kamera gibi özelliklerin beklendiği telefona artı olarak göz tarama özelliği de eklenmiş.

note 6 -2Ayrıca batarya konusunda gelen şikayetlerden ötürü Samsung’un Note 6 modelinde 3.750mAh kapasiteli batarya kullanması bekleniyor. Anladığımız kadarı ile Samsung’un dünya pazarlarındaki payı düşmüş. Yeni özellikler ve konseptler ile karşımıza çıkan Samsung, bakalım Note 6 modelini ne kadar satacak?

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.