Ana sayfa Akıllı Telefon Samsung Galaxy Note 9 Ön Siparişe Açıldı!

Samsung Galaxy Note 9 Ön Siparişe Açıldı!

PAYLAŞ
Samsung Galaxy Note 9 Ön Siparişe Açıldı!

Merakla beklenen akıllı telefon modelleri arasında yer alan, bu yıla damgasını vuracağı söylenen: Samsung Galaxy Note 9 Ön Siparişe Açıldı! İşte detaylar.

Son zamanların en çok merak edilen akıllı telefon modelleri arasında yer alan Samsung Galaxy Note 9 ile ilgili yeni gelişme karşımıza çıktı.  Galaxy S9’un Samsung tarafından resmi olarak ön sipariş açılacağı duyuruluyordu. Bu söylentiler sonrasında resmi kaynaklardan yeni bir bilgi geldi.

Note 9, Samsung’un ürettiği cihazlar arasında en dikkat çeken modellerden olacak. Bir süredir merakla beklenen Galaxy Note 9 için ön siparişe açıldı! Bir çok Samsung kullanıcısının merakla beklediği Note 9, ilk kez bu kadar net görüntülendi.

Galaxy Note 9 Ön Siparişe Açıldı!

Samsung’un resmi Yeni Zelanda sitesinde yapılan bir duyuruda Note 9’un görseli yayınlandı. Ayrıca, 9 Ağustos 2018 tarihinde resmi lansmanının yapılacağı söylendi. Samsung tarafından hazırlanan afişte ise kullanıcıları heyecanlandıracak “Süper güce merhaba de” sloganı karşımıza çıktı.

Samsung Galaxy Note 9 Ön Siparişe Açıldı!
Samsung’un Yeni Zelanda sitesinde yayınlanan Afiş tasarımı ile Samsung Galaxy Note 9 Ön Siparişe Açıldı!

Hazırlanan afiş tasarımında,  Galaxy Note 9’un sloganı dikkat çekti. Aynı zamanda Note 9’a dair yayınlanan görsellerden en net olanı da karşımıza çıktı. Samsung Galaxy Note 9 ön sipariş henüz Türkiye için aktif değil, bu konu ile ilgili Samsung ne zaman açıklama yapacak, hep beraber göreceğiz.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.