Ana sayfa Akıllı Telefon Samsung, Galaxy S6 için Riske Girmeyecek

Samsung, Galaxy S6 için Riske Girmeyecek

PAYLAŞ

Galaxy S6’nın gündemde olduğu şu günlerde Samsung neden tasarım değiştirmiyor? sorusu yanıt buldu. Samsung tarafından yeni “amiral gemisi” akıllı telefon Galaxy S6 satışa sunulmaya hazırlanıyor ve modelin oldukça farklı bir tasarıma sahip olacağı düşünülüyordu. Telefonun geçtiğimiz gün internete sızdırılan yeni görüntüleri ise herkesi yanılttı.

Fotoğraflara bakınca Samsung Galaxy S6’nın “alışagelmiş” bir tasarıma sahip olduğunu görüyoruz ve Samsung da bu durumdan pek şikayetçi değil gibi. Galaxy S5 ile beklediği satış rakamlarını yakalayamayan Güney Kore menşeli teknoloji devinin yeni modeli ile büyük bir sükse yakalayacağı düşünülüyordu fakat firma herkesle aynı düşünmüyor.

galaxy-s6-tasarimi

Fast Code Design’a bir röportaj veren eski Samsung yöneticisi Kevin Lee, firmanın üretim metodlarıyla ilgili konuştu ve Samsung’un “yenilikçi” cihazlar üretmediğini, çalışırken bunu gördüğünü söyledi. Eski yöneticinin açıklamalarına göre kendisinin döneminde ortaya birçok “yenilikçi” fikir atıldı fakat bunlar kabul edilmedi ve arkaplana atıldı.

Lee’nin belirttiğine göre, Samsung risk almak istemiyor ve bu nedenle de yenilikçi telefonlara ciddi yatırımlar yapmaktan çekiniyor. Bunun yerine de herkesin alıştığı tasarımlarla telefonları sunuyor.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.