Ana sayfa Akıllı Telefon Samsung Galaxy S6 Tanıtımı İçin Geri Sayım Başladı

Samsung Galaxy S6 Tanıtımı İçin Geri Sayım Başladı

PAYLAŞ

Samsung en iddialı ürünlerinden biri olan Galaxy S6’nın tanıtımları için gün saymaya devam ediyor. Her yıl tanıttığı ürünler ile adından söz ettiren Samsung bu yıl Galaxy Alpha ve Galaxy Note 4 cihazlarını tanıtmıştı ve şimdi sıra Galaxy S6 ürününe gelmiş durumda.

Yeni sızan bilgilere göre Galaxy S6‘nın Antutu Benchmark testleri internete düşmüş durumda gözüküyor. Güney Kore’nin dev firması Samsung bu test sonuçlarına göre liderliğini uzun süre daha sürdürecek gibi duruyor. Sabırsızlıkla beklenen Galaxy S6 adından çok fazla söz ettirecek gibi gözüküyor.

samsunggalaxys6

Antutu Benchmark testleri arasında yer alan cihazın özellikleri arasında en çok dikkat çeken ise, cihazın üzerinde 5.5. inçlik bir ekrana sahip olacağının yer alması oluyor. S serilerinin bugüne kadar sürekli olarak 5 inç seviyesinde tutulmasından dolayı tuhaf gelen bu yeni özelliğin Apple‘a karşı bir hamle olduğu düşünülüyor.

Benchmark testlerinde yer alan diğer özellikler ise cihazın 8 çekirdekli işlemci, 3 gb ram, 5.5 inçlik ekran, 20 mp arka kamera ve 5 mp ön kamera olacağı yönünde.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.