Ana sayfa Akıllı Telefon Samsung Galaxy S7 Serisine Güncelleme Geldi!

Samsung Galaxy S7 Serisine Güncelleme Geldi!

PAYLAŞ

Samsung Galaxy S7 Serisine Güncelleme Geldi! Samsung’un yeni amiral gemileri olan Galaxy S7 ve S7 Edge’ye yeni güncelleme geldi. Detaylar haberimizde.

Samsung’un şimdiye kadar çıkardığı ve bugüne kadarki çıkmış en iyi Android telefon olan Galaxy S7 ve Galaxy S7 Edge için bir yazılım güncellemesi yayınlandı. Telefonların modelleri ve özellikleri gayet üstün ve alıcılarını fazlasıyla memnun etmesine rağmen yine de güncelleme yapıldı.  GSMarena’nın haberine göre, XXU1APD1 seri numararası bulunan yazılım güncellemesi, şimdiden ağır ağır Galaxy S7 ve S7 Edge kullanıcılarına gelmeye başladı. Bu güncellemeyle birlikte kamera ayarları iyileştirildi.

Samsung Galaxy S7 Serisine Güncelleme Geldi

En başta ilk olarak kullanıcı deneyiminin geliştirilmesi yer alıyor bu güncellemede. Bu da demek oluyor ki dokunmatik ekranın kullanıcılar tarafından daha kolay ve rahat bir şekilde kullanılmasını sağlayacak. Bu aslında birçoğumuzun istediği bir şey. Ekrana neredeyse dokumayacak kadar hafif bir temas ederek komutu vermek gayet güzel olmuş. Bunlarla birlikte ek olarak, yamuk çekilmiş bir fotoğrafın kenarlarının düzeltilme özelliği geldi. Bahsettiğimiz bu özellik kullanıcılar tarafından isteğe göre aktif veya devre dışı yapılıyor. Her güncelleme de artık olan stabilite arttırılmış ve mevcut bug’lar giderilmiş durumda. İki cihaz da geçtiğimiz ay satışa sunulsa da, aslında Samsung bu konuda sağlam derece de feedback almış olmalı. Cihazların çıkması sonrasında bu şekilde güncelleme getirilmesi, cihazlar da hala daha bazı eksikliklerin olduğunun göstergesi.

Screenshot_2

Samsung Galaxy S7 ve S7 Edge için gelen bu yeni güncellemenin boyutu tam 156MB. Henüz telefonlarına güncelleme gelmeyen kullanıcılar için önümüzdeki haftaya kadar beklemek zorunda olduklarını hatırlatalım.

 

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.