Ana sayfa Akıllı Telefon Samsung Galaxy S8 Hakkında Önemli Detaylar Sızdırıldı!

Samsung Galaxy S8 Hakkında Önemli Detaylar Sızdırıldı!

PAYLAŞ
Samsung Galaxy S8 Hakkında Önemli Detaylar Sızdırıldı!

Yılın merakla beklenen akıllı telefon modeli Samsung Galaxy S8 Hakkında Önemli Detaylar Sızdırıldı! İşte S8 hakkında son sızdırılan bilgiler ve cihazın detayları.

Samsung’un Note 7 modeli sonrasında akıllı telefon piyasasına yeni kazandıracağı Galaxy S8’e dair yeni sızıntılar geldi. Son zamanların en merak edilen akıllı telefon modeli Galaxy S8’in tasarımı konusunda bir takım haberler karşımıza çıkmıştı. Bu haberler ile beraber aslında piyasada kullanıcılar da sabırsızlıkla yeni cihazı bekliyordu ki, bir haber daha gündeme bomba gibi düştü.

Galaxy S8’in tasarımı ile ilgili sorulan sorulara, UAG isimli bir şirket yanıt verdi. Bu yıl içerisinde çıkması beklenen Galaxy S8’in tasarımına dair önemli sorular, UAG şirketi tarafındadn paylaşılan görsellerde ortaya çıktı. Şirketin paylaştığı fotoğraflar aracılığıyla yeni çıkacak cihaz hakkında önemli bilgilere sahip olabiliyoruz.

Samsung Galaxy S8 Hakkında Önemli Detaylar

Galaxy S8 hakkında en merak edilen sorulardan bir tanesi, cihazda home tuşu olup olmayacağıydı. Samsung bu konuda sessizliğini korusa da görseller yola çıkarak, home tuşuna yer verilmeyeceğini söyleyebiliriz.

Galaxy S8’deki en büyük detay tasarım olacak. Lakin, home tuşunun kaldırılması ile beraber parmak izi sensörünün yeri de değiştirilecek.

Telefonun parmak izi okuyucusunun arka tarafa yerleştirilmesi tasarımsal farklılıklar ortaya çıkaracak. Bu konuda resmi açıklamalar yapılmasa da, Samsung’a yakın firmalar bu durumu onaylıyor. Bu da Samsung’un farklılık aradığının en büyük kanıtı olarak gösteriliyor. Note 7 skandalı sonrasında firmanın bu tarz bir arayışa girmesi, kullanıcıları oldukça mutlu edebilir.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.