Ana sayfa Akıllı Telefon Samsung Galaxy S8 Lansmanı Türkçe Canlı Anlatım

Samsung Galaxy S8 Lansmanı Türkçe Canlı Anlatım

PAYLAŞ
Samsung Galaxy S8 Lansmanı Türkçe Canlı Anlatım

Samsung Galaxy S8 lansmanı Türkçe canlı anlatım ile internet sitemizde yer alacak. S8 lansmanı ve detayları aşağıda yer alıyor. 

Bu yılın merakla beklenen amiral gemisi modellerinden Galaxy S8’in tanıtılmasına saatler kala, bir haberi sizlerle paylaşmak istedik. Uzun zamandır merakla beklenen Galaxy S8’in lansmanı internet sitemizde canlı anlatım ile sizlerin karşısına çıkacak.

Samsung’un bu yıl için kullanıcılarının karşısına çıkaracağı yeni amiral gemisi akıllı telefon modeli, Samsung Galaxy S8 nihayet yarın düzenlenecek lansman etkinliği ile tanıtılacak. Tanıtım ingilizce olacak. Ancak Türkçe takip etmek isteyenler için Galaxy S8 lansmanı Türkçe canlı anlatım ile internet sitemizde yer alacak.

Samsung Galaxy S8 Lansmanı Türkçe Canlı Anlatım

Uzun zamandır merakla beklenen cihaz hakkında bir çok dedikodu ortaya atılmıştı. Bunlardan en belirgin olanı kasa ve tasarımsal değişiklikler diyebiliriz. Samsung’un önceki modellerine göre daha farklı tasarımla karşımıza çıkaracağı Galaxy S8, hem tasarımı hemde donanımsal özellikleri ile dikkat çekecek.

Etkinliği Türkçe takip etmek isteyenler için Galaxy S8’nin tanıtılacağı 29 Mart 2017 tarihinde Saat : 18:00’da görüşmek üzere!

 

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.