Ana sayfa Akıllı Telefon Samsung Galaxy S8 Microsoft Edition Geliyor!

Samsung Galaxy S8 Microsoft Edition Geliyor!

PAYLAŞ
Samsung Galaxy S8 Microsoft Edition

Microsoft ile Samsung’un gizli anlaşması ortaya çıktı : Samsung Galaxy S8 Microsoft Edition Geliyor! İşte Galaxy S8’nin Microsoft Edition modeli ve detayları.

Samsung Galaxy S8 modeli ile beraber yeniliklerin ardı kesilmiyor. Yepyeni özelliklere sahip Galaxy S8 modelinin “Microsoft Edition” geleceğine dair bir takım haberler karşımıza çıktı. Henüz tanıtılmasının ardından 1 gün geçen Galaxy S8, mobil pazarda yenilikler ile gündeme gelirken, yenilikler de karşımıza çıkmaya devam ediyor.

Bu yenilikler arasında Microsoft ile ortak çalışmanın ürünü, S8’i bilgisayara dönüştüren aparat oldu. Ancak bunun dışında bir haber de Microsoft’dan geldi. Yapılan açıklamalara göre Galaxy S8’in Microsoft Edition modeli ABD’deki Microsoft mağazalarında ön siparişe açıldı. Gelen bu haber sonrasında Samsung ile Microsoft’un bir anlaşma ile mobil sektörde beraber ilerleyeceği söylentiler de çıkmaya başladı.

Samsung Galaxy S8 Microsoft Edition Geliyor!

Galaxy S6 ve S7 modellerinde Microsoft uygulamalarına yer verilmişti. Ancak daha sonrasında anlaşmalara son verilip, Samsung’un kendi uygulamaları cihazlarda yer almıştı. İki firma arasında uzun zaman önce yaşanan tatsızlıklar son bulmuş gibi görünüyor. Anlaşmanın detayları Samsung tarafından gizli tutulsa da, yeni bir açıklama Microsoft tarafından geldi. Microsoft sözcüsü açıklama yaparak S8’in yeni modelini internete bağlayarak, bir takım uygulamalara sahip olunacağına değindi.

2017 yılında Galaxy S8 modelinin Microsoft Edition modeli ile kullanıcılar internete bağlanarak seçtikleri Microsoft uygulamalarına sahip olabilecek. Bu uygulamalar arasında Skype, OneDrive, OneNote, Office uygulamaları ve hatta Cortana yer alacak.

Sektöre hızlı giriş yapan Galaxy S8’in Microsoft Edition modeli, şimdilik sadece ABD’de ön siparişe sunuldu. Daha sorasında farklı ülkelerde satışa sunulur mu? İlerleyiş ne şekilde olur, hep beraber göreceğiz.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.