Ana sayfa Akıllı Telefon Samsung Galaxy S8 Ortaya Çıktı!

Samsung Galaxy S8 Ortaya Çıktı!

PAYLAŞ
Samsung Galaxy S8 Ortaya Çıktı!

Bu yılın merakla beklenen Samsung’un amiral gemisi telefon modelisi Samsung Galaxy S8 Ortaya Çıktı! S8 çalışırken görüntülenirken, kasa tasarımı da sızdırıldı.

Samsung’un uzun süredir merakla beklenen akıllı telefon modeline dair ilk görüntüler yayınlandı. Samsung Galaxy S8’in ilk çalışan görüntüsü ve aynı zamanda render tasarımı ortaya çıktı. Çin’in popüler kaynaklarında ortaya çıkan görsele baktığımız zaman Samsung farklı bir kasa yapısını tercih etmiş durumda.

Galaxy S7 modeline nazaran oldukça farklı görünüme sahip ve genişletilmiş ekrana sahip bir kasa karşımıza çıkıyor. Samsung her ne kadar ki cihazı saklasa da, sızdırılma konusunda weibo’daki bazı kullanıcılar profesyonel çalışmış diyebiliriz. Samsung’un bu yıl çıkması beklenen amiral gemisi akıllı telefon modeli Galaxy S8 ortaya çıkarken, cihazın tasarımı en dikkat çeken nokta oldu.

Samsung Galaxy S8 Ortaya Çıktı!

Cihazda Home butonu yer almazken, cihazın kasasının inceltildiği de görünenler arasında. Galaxy S8 modelinin çalışan görüntüsünde gold renkli S8’in yapısını net bir şekilde görebiliyoruz. Samsung home butonunu kaldırarak, muhtemelen ekranın altına gizli bir buton yerleştirmiş. Bu konuda ortaya atılmış söylentiler de doğru çıkmış diyebiliriz.

Sızdırılan çalışan S8’in yanı sıra render tasarım görüntüleri de S8’i doğruluyor. Samsung Galaxy S8’in ön tarafında sensörleri ve kamerayı görüyoruz. Alt tarafta Samsung logosuna yer verilirken, kasa yapısının inceltilmesi ve ekranın genişletilmesi dikkat çekici olmuş.

Fiziksel ana ekran tuşu yerine Samsung logosuna yerleştirilen bir tuş olduğu söylentileri dolanırken, bu tasarım bizden tam not aldı. Cihazın arka tasarımına baktığımız zaman kamera konusunda lensin genişletildiği söylentileri vardı. Bu görsellerden hafifte olsa lensin genişletildiğini görebiliyoruz.

Ayrıca arka tasarım ile beraber cihazın kavisli yapısı da bariz bir şekilde karşımıza çıkıyor. Samsung’un Note 7’den sonra bu cihazla kendini affettireceğini söyleyebiliriz. Lakin cihaz bu tasarımla gelirken, Apple tarafında kıskananlar olacaktır diye düşünüyorum. Galaxy S8 tasarım konusunda oldukça iddialı ve gayet şık duruyor.

Aylar öncesinde yayınlanan ve S8 olduğu iddia edilen meşhur görselinde artık S8’e ait olduğunu söylememiz mümkün. Samsung Galaxy S8’in, kavisli ekran tasarımı, ince tasarımı dikkat çekiyor. Cihazda yer alması beklenen parmak izi okuyucusuna dair detaylar ile henüz sızdırılmadı. Cihazın çıkış tarihi ve satış fiyatı da ilerleyen zamanlarda sızdırılır diye düşünüyoruz. Bu yüzden Teknovi’yi takip etmeyi unutmayın :)

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.