Ana sayfa İnceleme Samsung Galaxy Tab 4 10.1″ İncelemesi

Samsung Galaxy Tab 4 10.1″ İncelemesi

PAYLAŞ

Diğer Android cihaz üreticilerinin aksine Samsung, tablet konusunda bastırdıkça bastırıyor. Üst seviye tabletlerin haricinde girişi ve orta segmenti boş bırakmayan Samsung’un son derece uygun fiyatlı tableti Galaxy Tab 4 10.1″ inceleme konuğumuz oldu. Açık konuşmak gerekirse cihaza karşı ön yargılı olmamıza rağmen kullandıkça aslında ne kadar makul bir cihaz olduğunu anladık. 10.1″ boyutunda ekran, 3G desteği, GPS desteği derken cihazın tam bir fiyat / performans canavarı olduğunu anladık.

Bizim incelediğimiz model Galaxy Tab 4 10.1″ SM-T532 olarak geçiyor. SM-T530 ve SM-T531 isimli modeller ile teknik özellik bakımından aynı olan cihaz, 3G ve GPS gibi ufak farklar içeriyor.

Günümüz mobil oyunlarının en zorlularından bir tanesi olan Asphalt 8’i orta grafik ayarlarında başarıyla oynatabilen Galaxy Tab 4, bir oyun tableti olmasa da neredeyse tüm Android oyunlarını oynatabilecek düzeyde. İlerleyen dönemlerde daha zorlu oyunlar çıkarsa bu durum değişebilir tabii ki.

İnternet gezinimi, Full HD çözünürlükte videoların izlenmesi, sosyal ağların kullanımı gibi gündelik kullanım ihtiyaçlarına gayet iyi cevap verebilen Galaxy Tab 4 incelememize ilişkin yorumlarınızı bekliyoruz.

10 YORUMLAR

  1. Merhaba. İnceleme icin oncelikle tesekkurler. Bu cihazla herhangi bir donusturucu vasitasiyla hdmi baglantiyla tv’ye goruntu aktarmak mumkun mu? Bir diger sorum da; screen mirroring ozelligini sadece samsung tv lerde mi kullanabiliyorum? LG ye bu sekilde goruntu aktaramaz miyim? Tesekkurler

    • Cihaz MHL 2 port desteğine sahip. Samsung bayilerinden MHL dönüştürücüyü temin ederseniz HDMI üzerinden herhangi bir televizyona bağlamanız mümkün. Ancak MHL dönüştürücüyü alırken Samsung tablet ve telefonlara uyumlu olduğundan emin olarak alın.

  2. bu bilgiye nereden ulastiniz acaba? Pek cok yabanci forum sitesinde cihazin MHL desteklemedigi yaziyor.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.