Ana sayfa Samsung Yeni Samsung Galaxy Tab A Tablet Tanıtıldı!

Yeni Samsung Galaxy Tab A Tablet Tanıtıldı!

PAYLAŞ

Bir önceki modele göre daha üst düzey yeteneklere sahip olacak Yeni Samsung Galaxy Tab A Tablet Tanıtıldı yeni tablet hakkında tüm detaylar haberimizde.

Samsung Galaxy Tab A Resmi Olarak tanıtıldı. Samsung’un Yeni Amiral Gemisi Tablet Modeli özellikleri ve fiyatı ile insanlar tarafından beğenileceğe benziyor. Geçtiğimiz yıllarda uzun bir telefon çıkarma serüveni yaşayan Samsung, bugünlerde yeni amiral gemisi tableti Samsung Galaxy Tab A’yı resmen yayınladı.

Galaxy Tab A’nın 2016 yeni versiyonu, Samsung’un Almanya tabanlı web sitesinden resmi olarak duyuruldu. Avrupa pazarlarında şimdiden resmi olarak görünen Samsung Galaxy Tab A özellikleri ilede dikkat çekici. Avrupa pazarlarında resmi olarak görünen Tab A 2016’nın yakında ABD içinde bir duyuru yapılması bekleniyor.

Samsung Galaxy Tab A Türkiye Fiyatı Ne Olacak ?

Yeni Samsung Galaxy Tab A Tablet Tanıtıldı ve Avrupa ülkelerinde geçtiğimiz yıllarda satışa sunulmasının ardından insanların aklına Samsung Galaxy Tab A Türkiye Fiyatı geldi. Samsung Galaxy Tab A ülkemizde daha çok orta pigment insanlara hitap edecek biçimde dizayn edilmiş. Avrupa da resmi olarak 150 € civarında satış etiketine sahip olan cihaz, ülkemizde muhtemelen 700-800 TL civarında bir fiyata sahip olacak.

Yeni Samsung Galaxy Tab A Tablet Tanıtıldı

Samsung Galaxy Tab A Özellikleri!

  • 5-2 MP çözünürlüklerinde arka ve ön kamera
  • İncelik: 8.7 milimetre, Ağırlık: 283 gram
  • 4G LTE bağlantı desteği
  • 4000mAh  batarya
  • 1.5 GB RAM ve 128 GB’a kadar genişletilebilen 8 GB dahili hafıza
  • Android 5.1 Lollipop ( Android N Destekliyor )
  • 7 inç büyüklüğünde LCD ekran
  • 1.3 GHz hızında çalışan 4 çekirdekli işlemci

2016 yılının en çok telefon çıkaran markalarından olan Samsung, uzun bir süre daha bu durumu sürdüreceğe benziyor. En büyük rakibi Apple şirketi ile sürekli rekabet içerisinde olan Samsung, Apple’dan önce yeni tabletini tanıtarak büyük bir hamle yapmış oldu.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.