Ana sayfa Akıllı Telefon Samsung Galaxy S7 ve S7 Edge Su Geçirmez Olabilir

Samsung Galaxy S7 ve S7 Edge Su Geçirmez Olabilir

PAYLAŞ
Samsung Galaxy S7 ve S7 Edge Su Geçirmez Olabilir
Samsung Galaxy S7 ve S7 Edge Su Geçirmez Olabilir

Samsung’un yeni çıkacak olan amiral gemisi Galaxy S7 ve S7 edge modelleri hakkında yeni iddialar ortaya atıldı ! İki model de Su Geçirmez Olabilir.

Galaxy S7 ve S7 Edge cihazların özellikleri ve görünüşü hakkında birçok iddia ortaya atıldı. Birçok görüntü basına lanse edildi. Ancak bunlar arasındaki en büyük iddia ise, Evan Blass tarafından paylaşılan görseller ve özellikler. Yayınladığı fotoğraf ile beraber kullanıcılara, Galaxy S7 ve Galaxy S7 Edge’nin tasarımı hakkında bilgiler veren Evan, S7’nin en büyük özelliğinin Su geçirmeyen tasarım, microSD kart yuvası ve kapasitesi arttırılmış piller olduğunu söylüyor. Yeni nesil amiral gemi 2 cihazda da su geçirmez özellik olması ve bunun yanı sıra pillerin kapasitesinin arttırılması iddia edildi. İlk defa bu kadar gerçekçi tasarımlar sunulurken, Yayınlanan fotoğraflara baktığımızda, cihazların kasasının iPhone 6-6s kasasına benzediğini, arkadaki görünüşün de iPhone hissiyatı verdiğini söyleyebiliriz.

Samsung Galaxy S7 ve S7 Edge Su Geçirmez Olabilir
Özellikle son günlerde S7 ve S7 Edge hakkında birçok iddianın ortaya atılmasından sonra bu denli görüntüler ile bu 3 büyük özelliğin lanse edilmesi, insanlara, Samsung’un Apple’a özendiği olgusunu uyandırıyor. Çünkü yayınlanan bu fotoğraflara baktığımız zaman, kasa gerçekten de iPhone’u hatırlatıyor.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.