Ana sayfa Akıllı Telefon Samsung Galaxy XCover 3 Görüldü

Samsung Galaxy XCover 3 Görüldü

PAYLAŞ

Samsung’un suya, toza ve darbelere karşı dayanıklı yeni akıllı telefonu Galaxy XCover 3 görüldü. SM-G388F model numaralı Galaxy XCover 3, tasarımsal önceliklerden çok dayanıklılık ile öne plana çıkan telefonlardan bir tanesi.

Active şeklindeki isimlendirmesiyle mevcut akıllı telefonlarının daha dayanıklı versiyonlarını satan Samsung, daha uygun fiyatlı ve özellikli kırpılmış XCover serisini yeniliyor. Dün ortaya çıkan yeni bir fotoğrafa göre Samsung‘un uygun fiyatlı ve darbelere karşı dayanıklı telefonu Galaxy XCover 3 görüldü. Özellikleri itibariyle herhangi bir performans ve hız iddiası bulunmayan cihaz, sadece dayanıklılık özelliği ile öne çıkıyor.

Daha önce Galaxy S4 Active ve S5 Active modellerini görmüştük. Ülkemizde de satışa çıkan bu cihazlar dayanıklıydı ancak fiyat olarak pek bütçe dostu değildi. Galaxy XCover serisi ise dayanıklılığı uygun fiyata sağlama iddiasını taşıyor. Daha önceki modelleri ülkemizde pek ilgi görmese de XCover 3 modeli Türkiye’de de satışa çıkabilir. GFXBench isimli performans testinin veritabanında görülen XCover 3’ün teknik özellikleri şu şekilde ;

samsung-galaxy-xcover-3-fotografi

Samsung Galaxy XCover 3 modelinde 480 x 800 çözünürlüğe ve 4.8 inç boyuta sahip bir ekran yer alacak. Ekranın keskinlik yani PPI değeri henüz belli değil. 4 çekirdekli ARM Cortex-A53 mimarisine sahip işlemci, 1 GB sistem belleği yani RAM, 8 GB dahili depolama alanı, microSD kart slotu, arka tarafta 5 MP, ön tarafta 2 MP kamera ve Android 4.4.4 KitKat işletim sistemi, Galaxy XCover 3’ün teknik özellikleri olarak karşımıza çıkıyor. Cihaz fiyatıyla ilgili bir bilgi şimdilik yok.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.