Ana sayfa Akıllı Saat Samsung Gear S2 için iOS Desteği Geliyor!

Samsung Gear S2 için iOS Desteği Geliyor!

PAYLAŞ

Samsung’un Akıllı saat sektöründe satışları bir hayli iyi olan Samsung Gear S2 için iOS Desteği Geliyor! Böylelikle saat, Yakında iOS cihazlarda da kullanılacak. 

Samsung’un akıllı saat modeli Gears S2 yeni güncelleme ile beraber iOS desteği alacak. Akıllı telefonların çıkması sonrasında, hayatımıza bir çok yenilik geldi. Bu yenilikler arasında Akıllı Saat yeniliği de yer alıyor. Akıllı telefonların daha da yaygın bir hale gelmesi sonrasında, günlük hayatımızı kolaylaştırması adına Akıllı Saatler piyasaya sürüldü. Apple Watch şu anda dünyada en çok satış yapılan Akıllı saat olsa da, bir çok firma kendine ait akıllı saat üretti, bazıları ise yeni üretecek.

Android Wear sistemlerin gelişmesi sonrasında firmalar Android destekli akıllı saatlerini duyurmuştu. Samsung bu firmalardan farklı olarak kendi yazılımını akıllı saatte kullandı ve Gear S2 Akıllı saatleri piyasaya sürdü. Gear S2 akıllı saat sektöründe Apple Watch ile rakip olmaya hazırlanıyor ki, geçtiğimiz günlerde Samsung, iOS kullanıcılarına da destek verileceğini açıkladı. Yapılan açıklama sonrasında iOS kullanıcıları da Apple Store’da yer alacak olan iOS uygulaması ile bu akıllı saati kullanacak.

gear S22

Samsung Gear S2 için iOS Desteği Geliyor!

Apple’ın kendi işletim sisteminin yer aldığı Apple Watch, böylelikle yeni rakibi Samsung Gear S2 ile kıya sıya rekabet içinde olacak. Şu anda Gear S2’nin iOS uygulaması tarihi hakkında herhangi bir açıklama yapılmadı. Resmi olarak iOS desteğinden sonra bakalım Apple Watch satışları ve Gear S2 satışları ne yönde ilerleyecek. Bunu zamanla hep beraber göreceğiz.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.