Ana sayfa Akıllı Telefon Samsung Katlanabilir Ekranlı Telefon Üretebilir!

Samsung Katlanabilir Ekranlı Telefon Üretebilir!

PAYLAŞ

Bu yıl sektöre sunduğu amiral gemi akıllı telefon modelleriyle dikkatleri üzerine çeken Samsung Katlanabilir Ekranlı Telefon Üretebilir! Detaylar haberimizde.

Samsung’un şirket içerisindeki haberleri ve yeni çıkaracağı cihazlar hakkında sızıntılarla gündeme gelen Sammobile, şimdilerde oldukça ilginç bir sızıntıyla karşımıza çıktı. Daha öncesinde, akıllı telefon modellerinin özellikleri konusunda sızıntıları yayınlayan Sammobile, Samsung’un 2017 yılı içerisinde ki stratejilerini ve yol haritalarını sızdırdı.

Samsung’un yeni çıkaracağı cihazlar ve kullanacağı teknolojiler hakkında çok önemli bilgiler var. Yayınlananlara göre Samsung 2017 yılı içerisinde amiral gemi olarak 5 akıllı telefon modeli ile karşımıza çıkacak. Normalde firmanın yol haritasında, Galaxy S serisine 2 cihaz, Note serisine de 1 yeni cihaz ekliyordu.

Samsung Katlanabilir Ekranlı Telefon Üretebilir!

Sızıntılar doğru olur ve Samsung 5 amiral gemi telefonla karşımıza çıkarsa, Akıllı telefon sektöründe işler değişecek. 2017 yılının başlarında Galaxy S8 ve Galaxy S8 edge modellerini karşımıza çıkaracak olan firma, Galaxy Note 7 ve Note 7 Edge cihazlarını da sektöre sunacak. Bu şekilde 4 telefon modelini karşımıza çıkaracak olan firmanın en merak edilen konularından bir tanesi de 5. telefonun hangi model ile karşımıza çıkacağı.

Samsung hakkında ortaya atılan bu iddialar doğru olursa sürpriz bir cihaz karşımıza çıkabilir. Şu anda pazarda büyük bir paya sahip olan şirket, bu hamlesiyle oldukça dikkat çekebilir noktaya gelecektir. Galaxy X adı altında üretime başlanacak olan katlanabilir ekranlı telefon, 2017 yılında ilk olarak piyasada yerini alacak. 4K Ekran çözünürlüğüne sahip olacak bu cihaz, yılın en çok konuşulan cihazlarından olabilir.

Haberin kaynağı şu anda Samsung’a yakınlığı ile bilinen Sammobile olduğu için henüz kesin olduğunu söyleyemeyiz. Ancak 2017 yılında Samsung tarafında

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.