Ana sayfa Sektörden Samsung MWC 2015 Etkinliğinde Ne Tanıtacak?

Samsung MWC 2015 Etkinliğinde Ne Tanıtacak?

PAYLAŞ

Mobile World Congress (MWC 2015) yaklaşıyor ve Samsung’un MWC 2015’te ne duyuracağı merakla bekleniyor. Samsung MWC 2015 etkinliğine dair bilgiler haberimizde. Muhtemelen mobil teknolojiler için bu sene yapılmış en önemli fuar olacak. Fuarın başlamasına sadece iki hafta kalmışken, Samsung’un da burada firma olarak neleri tanıtacağı söylentileri artıyor.

MWC, İspanya’nın Barselona şehrinde başlayacak ve ilk büyük duyurular da 1 Mart 2015’te yapılacak. Samsung’un burada modernleştirilmiş yeni TouchWiz arayüzünü ve yeni bir telefon tasarımını tanıtması bekleniyor. Ayrıca “Unpacked” adlı etkinlikte de çok önemli bir duyuru yapılması öngörülüyor.

samsung-galaxy-s6-unpacked

Herkesin aklına Samsung Galaxy S6 modeli gelebilir ama firmadan tek beklenti bu telefon değil. Samsung’un yeni tabletlerini ve akıllı saatini de fuarda tanıtacağı gelen bilgiler arasında.

MWC’de Project Zero kod adlı Galaxy S6’nın son tasarımı gösterilecek. Telefonda Quad-HD çözünürlük, octa-core Exynos çipset ve 5.1 inçlik ekran olması bekleniyor. Asıl merak edilen ise kameranın ne kadar güçlü olacağı.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.