Ana sayfa Akıllı Telefon Samsung’dan Akıllı Telefona Farklı Bir Bakış

Samsung’dan Akıllı Telefona Farklı Bir Bakış

PAYLAŞ

Masallarda geçen bir zamanlar tanımına tam uyan kapaklı telefonlar günümüzde tekrar canlanıyor! Samsung’un çabaları ile bir zamanların manidarı olan kapaklı telefonlar artık akıllı oluyor. SM G-9198 kod adıyla duyurulan bu kapaklı akıllı telefonun teknik özellikleri günümüz orta segment akıllılarını aratmayacak şekilde donatılmış.

Ekran çözünürlüğü 1280×768 olan akıllı telefonun ekran boyutu yalnızca 3.9 inç. Yüksek ppi değerine sahip olan kapaklı akıllı telefonda 5 MP ön kamera bulunuyor. 16 MP arka kamerası ile dikkat çeken akıllıda Android 5.1.1 mobil işletim sistemi var. Yani en güncel şekilde dizayn edilen bu kapaklı akıllıda Snapdragon 808 işlemci yer alıyor ve ram boyutu ise 2 GB. LTE desteği ile gelecek olan kapaklı akıllıda microSD kart desteği bulunuyor.

Kapaklı akıllıların en büyük derdi belki de kalın olmaları. 16,7 mm kalınlığa sahip akıllının ağırlığı 191 gram. TENAA tarafından onaylanan kapaklı akıllı telefonun bakalım önümüzdeki günlerde Berlin’de düzenlenecek olan IFA fuarında tanıtılacak mı? Bu sürpriz akıllı telefonu merakla bekliyoruz.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.