Ana sayfa Akıllı Telefon Samsung’dan Katlanabilir Ekranlı Akıllı Telefon Sürprizi

Samsung’dan Katlanabilir Ekranlı Akıllı Telefon Sürprizi

PAYLAŞ

Samsung uzun bir süredir çalışmalarını yürüttüğü Project Valley isimli br proje’nin nihayet sonuna geldi. Samsung’un üreteceği ilk katlanabilir ekranlı Akıllı telefon ne zaman piyasaya çıkacak haberimizde.

Bu proje kapsamında “SM G929F” model numarasına sahip katlanabilen telefon konsepti konusunda çalışmalarını uzun zamandır sürdürüyordu.  Project Valley isimli proje ile beraber bu ve buna benzer birçok farklı tasarıma sahip cihaz için araştırmalar yapılıyordu. Ancak kimse katlanabilen ekranlı cep telefonlarını ne zaman piyasaya sunacağı konusunda bir fikir edinemiyordu. Yapılan analizler sonucunda katlanır ekranlı akıllı telefonlara kısa bir süre kaldı. Nihayet fazla beklemeden bu cihazlar piyasaya sunulacak.

samsungkatlanabilirakillitelefon

Birçok analiz yapan araştırmacıya göre Samsung çok beklemeden yeni modeldeki cihazını piyasaya sunacak. Böylece farklı görünüm ve tarzdaki “Katlanabilir” özelliği ile piyasadan çabucak sıyrılacak. İlk başlarda çok zor gibi görünsede, aslında Samsung bu konudaki çalışmalarını bitirmiş ve Konsept tasarımlara geçmiş diyebiliriz. Samsung’un bu atağı ile beraber en büyük soru, Katlanabilir ekrana sahip akıllı telefonların ne zaman piyasaya çıkacağıydı. Bu sorunun cevabı henüz net ve resmi olmasada 2016’nın Haziran aylarına doğru katlanabilir akıllı telefonlar piyasada yerini alabilir. Böylece kullanıcılar için alışılmışın dışında bir deneyim sunulabilinir. Tüm bunların yanı sıra, samsung katlanabilir akıllı telefon ürettiğinde, ilk 1 hafta’da satışın milyonlara ulaşacağı da tahminler arasında yer alıyor. Samsung’un bu atağı doğrultusunda büyük rekabetin döndüğü Cep telefonu piyasasında diğer firmalar, büyük bir şok yaşayabilir.

Yeni nesil “katlanabilir” ekran’a sahip akıllı telefonların Haziran aylarına doğru karşımıza çıkacağı haberini de sizlere verelim. Yeni bir konsepte sahip cihazlar şimdiden kullanıcıları heyecanlandırmayı başardı.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.