Ana sayfa Akıllı Telefon Samsung’dan Kritik Galaxy S8 Açıklaması!

Samsung’dan Kritik Galaxy S8 Açıklaması!

PAYLAŞ
Samsung'dan Kritik Galaxy S8 Açıklaması!

Bir süredir yeni akıllı telefon modeli için çalışan Samsung’dan Kritik Galaxy S8 Açıklaması! Galaxy S8’de Apple’ı kızdıracak bir özellik yer alabilir.

Samsung Galaxy Note 7 modelinin üretimini durdurması sonrasında bir çok habere konu olmuştu. Note 7 serisinde talihsizlik yaşayan firma yeni akıllı telefon modeli Galaxy S8 için büyük bir hazırlık peşinde.

Samsung’un Galaxy S8 modelinde farklı özellikleri karşımıza çıkarağına dair bir çok dedikodu kulislerde dolanırken, bu sefer gelen haberler S8’i özel kılacak özelliklerin gelecek olması. Samsung’un üst düzey yetkilileri arasında yer alan Lee Kyeong-tae, daha farklı bir tasarım, geliştirilmiş kamera ve aynı zamanda farklı bir yapay zeka için çalışmalar yaptıklarını belirtti. Yapılan açıklama Samsung kullanıcılarını sevindirecek.

Samsung tarafında yaşanan sıkıntılar Galaxy S8 modeli ile son bulabilir ki firma bu sıkıntılar sonrasında tam anlamıyla sadece S8 modeline yoğunlaştı diyebiliriz. Samsung CEO’sunun geçtiğimiz ay yaptığı açıklamaya baktığımız zaman, Samsung kullanıcılarından özür dileriz, hatamızı telafi edeceğiz şeklinde bir söz söylenmişti. Bu açıklamalardan sonra farklı bir üst düzey yetkilinin bu şekilde açıklama yapması gözleri tekrardan Galaxy S8 modeline çevirdi.

Samsung’dan Kritik Galaxy S8 Açıklaması!

Baktığımız zaman sektörün en büyük iki firması arası olan Apple ve Samsung arasında rekabet ortamı her geçen gün daha da büyüyor. Bu rekabet ortamında 2 firmanın da zamanla daha gelişmiş ürünleri karşımıza çıkarmasını bekliyoruz.

Apple, akıllı asistanı Siri’ye her geçen gün daha fazla komutlar öğretirken Samsung kullanıcıları da bu anlamda bir takım çalışmalar bekliyordu. Samsung’un üst düzey yetkililerinin bu açıklamaları sonrasında yapay zekaya biraz daha önemin artacağı aşikar. Samsung yeni modeli ile beraber akıllı asistanını tanıtabilir.

Galaxy S8 ile Siri’ye Rakip Gelebilir!

Geçtiğimiz aylarda Viv Labs’ın satın alınması ile beraber farklı gelişmeler karşımıza çıkabilir. Kısaca Galaxy S8 ile Siri’ye Rakip Gelebilir demek mümkün. Samsung bu konuda aslında uzun süredir çalışmalar yapıyordu. Ancak yapay zeka şirketinin satın alınması ile beraber bu çalışmalar da hız kazanmış oldu. Note 7 modelindeki sorunlar Galaxy S8 modelinde son bulacakken, aşırı ısınma problemine karşı firmanın önlem alacağı söyleniyor.

Galaxy S8 Ne Zaman Tanıtılacak?

Akilli asistan, ısınma problemi gibi konular için bir çok uzman ile çalışan Samsung, yeni modelinde bomba gibi gelebilir. Hatta Apple’ın yeni akıllı telefon modelleri olan iPhone 7 ve iPhone 7 Plus’ı yerle bir edebilir. Galaxy S8’in ne zaman tanıtılacağı konusunda net bir tarih olmasa da Galaxy S8’in mobil dünya kongresi’nde tanıtılacağını söylemek mümkün. Tanıtımlardan sonra Mart 2017’de de akıllı telefon piyasasında raflarda yerini alacak.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.