Ana sayfa Akıllı Telefon Samsung’dan Siri Rakibi Asistan: Bixby!

Samsung’dan Siri Rakibi Asistan: Bixby!

PAYLAŞ
Samsung’dan Siri Rakibi Asistan: Bixby!

Galaxy S8 modeli ile beraber Samsung’dan Siri Rakibi Asistan: Bixby gelecek. Samsung’un Siri’ye rakip olacak asistanı Bixby ve detayları haberimizde.

Samsung’un yeni akıllı telefon modeli Galaxy S8 ile beraber büyük yenilikleri kullanıcılarına sunacağına dair detaylar verilmişti. Samsung, yeni asistanına dair geçtiğimiz günlerde ortaya çıkan sızıntıları doğruladı.

Firma Note 7 krizi sonrasında uzun zamandır büyük planlar peşinde. Galaxy S7 modeline yüklenen firma, son zamanlarda yeni çıkarması beklenen Galaxy S8 için oldukça sağlam çalışmalar yürütüyor. Bu çalışmalarla ilgili geçtiğimiz günlerde sızıntılar karşımıza çıkmış ve bu sızıntılarda Samsung tarafından sanal asistan tasarlanacağı söyleniyordu.

Samsung’dan Siri Rakibi Asistan: Bixby!

Söylentiler doğru çıktı. Samsung’un Galaxy S8’deki asistanının adı belli oldu. Viv Labs’ı satın alarak uzun zamandır asistan için hazırlık yapan Samsung, S8 modeli ile beraber Bixby adında asistanını da tanıtacak.

Samsung’un 26 Şubat’da tanıtması beklenen Galaxy S8’de yer alacak Bixby’in diğer Samsung ürünlerine yerleştirilip yerleştirilmeyeceği ise hala meçhul. Apple’ın asistanı Siri ile Samsung’un asistanı olması beklenen Bixby’nin arasındaki rekabet firmalara ne derece yansıyacak hep beraber göreceğiz.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.