Ana sayfa Tablet Bilgisayar Samsung’dan Windows 10 İşletim Sistemli Tablet: Galaxy Book!

Samsung’dan Windows 10 İşletim Sistemli Tablet: Galaxy Book!

PAYLAŞ
Samsung'dan Windows 10 İşletim Sistemli Tablet: Galaxy Book!

Samsung’dan Windows 10 İşletim Sistemli Tablet: Galaxy Book yakında karşımıza çıkabilir! İşte Galaxy Book isimli tablet hakkında detaylar.

Samsung geçtiğimiz günlerde belkide bu zamana kadar ki en büyük sızıntıyı kendi elleriyle verdi. Son zamanların en çok konuşulan olaylarından bir tanesi de Samsung’un yanlışlıkla Windows Mağazasına yüklediği uygulamasıydı.

Android işletim sistemi ve bunun yanı sıra Tizen işletim sistemine bir hayli fazla ağır veren Samsung, geçtiğimiz günlerde Windows mağazasına uygulama yükledi. Ancak bu uygulama beklenenden daha öncesinde yayınlanınca da ortaya büyük bir sızıntı çıkmış oldu. Mağazaya eklenen Book Settings isimli uygulama ile beraber, Samsung’un Windows 10’lu Tablet ürettiği akıllara geldi. Bu iddiaları doğrular nitelikte bir takım açıklamalar da Samsung’a yakın bazı firmalardan geldi. Bazı kaynaklar ise hala susmayı tercih ediyor.

Samsung’dan Windows 10 İşletim Sistemli Tablet: Galaxy Book!

Samsung’a yakın kaynaklar bu durum karşısında sessizliğini korusa da “Galaxy Book” adıyla tablet piyasasında yer alacak cihaz, sektöre bomba gibi düşecek. Beklenen özellikler arasında Full HD AMOLED Ekran‘ın yanı sıra, Note serisinde ki gibi bir de Spen tarzı kalem cihazda bulunacak.

Galaxy Book’un kalem ile gelmesi Windows 10 ile beraber karşımıza çıkan özelliklerin tam anlamıyla kullanılacağını belirtiyor. Lakin, Windows 10 dokunmatik cihazlar için oldukça önemli özelliklere sahip. Bu özellikler arasında en dikkat çekeni ise Windows Ink diyebiliriz.

Ekran çözünürlüğü dışında herhangi bir özelliğe yer verilmeyen bu cihazın, kısa süre içerisinde çıkacağı konusunda da sızıntılar var. Aslında en büyük sızıntı Samsung tarafında geldi. Microsoft’un Surface Book modellerine rakip olarak üretilen tabletlerin piyasaya gelmesi ile beraber Windows 10’lu tabletler konusunda bir adım daha atılmış olacak. Cihaz hakkında henüz net bilgiler yok. Ancak

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.