Ana sayfa Akıllı Telefon Samsung’un Sanal Asistanı Bixby Tanıtıldı

Samsung’un Sanal Asistanı Bixby Tanıtıldı

PAYLAŞ
Samsung'un Sanal Asistanı Bixby Tanıtıldı

Uzun zamandır dedikoduları dönen ve bir çok çalışmanın ürünü olan Samsung’un Sanal Asistanı Bixby Tanıtıldı! İşte yeni sanal asistan ve detayları.

Samsung’un uzun zamandır merakla beklenen yeni asistanı Bixby tanıtıldı. Apple’ın sanal asistanı Siriye rakip olması açısından oldukça önemli özelliklere sahip olan Bixby, yeni Samsung modellerinin tanıtılması ile beraber karşımıza çıktı.

Daha öncesinde ismi konusunda bir çok dedikodu vardı. Ancak Samsung’un tanıtımı işle beraber sanal asistanın adının Bixby olacağı da kesinleşmiş oldu. Samsung, Galaxy S8 ve aynı zamanda Galaxy S8 Plus modellerinde yer alan Bixby’i tanıtırken, aynı zamanda özelliklerinden de bahsetti. Son zamanlarda bir çok firma tarafından yapay zekaya büyük bir önem veriliyor. Samsung’da bu firmalar arasına adını yazdırarak hem kullanılabilirlik, hem de farklı özellikleriyle yeni asistanını tanıttı.

Samsung’un Sanal Asistanı Bixby Tanıtıldı

Bixby, Samsung’un yeni çıkacak Galaxy S8 ve Galaxy S8 Plus modellerinde yer alan yan taraftaki tuşa basılarak aktif edilebilecek. Böylelikle sanal asistan komut alabilecek ve komutlara göre işlemleri gerçekleştirecek.

İddialı özellikleri ile Bixby, Siri’ye karşı bir adım önde durabilir. Bu konuyla ilgili ilerleyen günlerde sitemizde detaylı bir karşılaştırma yazacağız. Son olarak Samsung’un sanal asistanı Bixby’nin Galaxy S8 ve Galaxy S8 plus modellerinin satışa sunulması ile beraber karşımıza çıkacağını hatırlatalım.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.