Ana sayfa Bilgisayar Barrett M82A1 Silah Görünümlü Kasa Tasarımı Görenleri Şaşırtıyor!

Barrett M82A1 Silah Görünümlü Kasa Tasarımı Görenleri Şaşırtıyor!

PAYLAŞ
Silah Görünümlü Kasa Tasarımı

Bu zamana kadar gördüğümüz kasa tasarımlarını unutturacak bir tasarım geldi. Barrett M82A1 Silah Görünümlü Kasa Tasarımı Görenleri Şaşırtıyor!

Suchao Design tarafından piyasaya sunulan Kasa görenleri hayrete düşürüyor. Uzaktan bakıldığında Barrett M82A1 silaha benzeyen kasa mükemmel tasarımı ile dikkatleri üzerine çekiyor. ABD tarafından desteklenen Suchao Design kasa tasarımı için oldukça uzun uğraşlar vermiş. Daha sonrasında da dünyanın en farklı kasa tasarımını karşımıza çıkarmış. Şimdiye kadar bir çok kasa tasarımını gördük.

Özellikle de fuar alanlarında karşımıza çıkanlar hayrete düşürüyordu. Ancak bu sefer ki kasa gördüğümüz tüm kasaları unutturacak türden. Suchao Modding & Design adındaki firmanın ürettiği kasa tam 7 tane firmanın desteğini almış durumda. AMD, Point Blank, Garena, Thermaltake, Gigabyte, Klevv ve Zepettonun desteği bu kasada yer alıyor.

Silah Görünümlü Kasa Tasarımı Görenleri Şaşırtıyor!

Kasanın oturtulduğu alanda dahil olmak üzere bir çok yer de firmaların isimleri yer alıyor. Desteklerle ve uzun uğraşlarla üretilen kasa Barrett M82A1 tasarımına sahip. Zaten tanıtım fotoğrafları yayınlandığı zaman bir çok kişi kasa değil de silah olarak anladı. Barrett M82A1 Silah Görünümlü Kasa Görenleri Şaşırtıyor! Keşke sahip olsam dediğinizi duyar gibiyiz. Ancak bu kasa oldukça zor uğraşlar sonucunda üretilmiş.

Teknik özelliklerine bakıldığı zaman AMD Radeon RX-480 ekran kartına yer verildiğini söyleyebiliriz. Gelin şimdi, Silah Görünümlü Kasa Tasarımı ‘na göz gezdirelim. ve oyuncu kasası olarak tanıtılan kasanın destansı fotoğraflarına bakalım;

kasa-1 kasa-2 kasa-3 kasa-4 kasa-5 kasa-6 kasa-7 kasa-8 kasa-9

Bu kadar firmanın desteğini alan tasarımdan çok şey bekleniyordu. Beklentileri karşıladığını söyleyebiliriz. Oldukça sağlam görünüyor.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.