Ana sayfa Dünyadan Silahla Selfie Çekmek isteyen 43 Yaşındaki Adam Öldü!

Silahla Selfie Çekmek isteyen 43 Yaşındaki Adam Öldü!

PAYLAŞ

Bu zamana kadar Selfie çekerken hayatını kaybedenlerin haberini okuduk. Şimdi de Silahla Selfie Çekmek isteyen 43 Yaşındaki Adam Öldü!

ABD’nin Washington eyaletinde gerçekleşen bu olay, Silahla şaka olmaz sözünü, Silahla Selfie Çekilmez ! olarak değiştirdi. Selfie yüzünden bu zamana kadar binlerce insan öldü. Bu sayı her geçen gün selfie çılgınlığı ile beraber artmaya devam ediyor. Fotoğraf çekerken ölmek, en tuhaf ölümlerden birisi olsa gerek. Bu zamana kadar bir çok selfie kurbanı gördük.Selfie çekerken kaza kurbanı olan, trafik kazası geçiren ya da başka bir şekilde ölenleri gördük. Ancak en sıradışı olanı da budur diye düşünüyorum. Şeytan Doldurur, Silahla şaka olmaz sözleri gerçekleşti ve silahla beraber selfie çekmek isteyen 43 yaşındaki Amerikalı vatandaş hayatını kaybetti.

Olayın detayları ise şu şekilde, boş bildiği silahı kendisine doğru yönelten adam tam bu sırada fotoğraf çekmek istemiş. Silahı boş sanan adam, bir anlık dalgınlıkla silahı emniyete almamış ve yanlışlıkla ya da boş olduğunu sandığı için bilerek tetiğe basmış ve silahla kendine ateş etmiş. Silahtan çıkan kurşunla hayatını kaybetmiş. Yaşanan olayda hayatını kaybeden adamın sevgilisi, daha önce bu şekilde bir çok poz verdiklerini ve sevgilisinin her fotoğraf çektiklerinde silahı boşalttığını söyledi.

Selfiee3

Silahı kendine doğrulturak, fotoğraf çekmek isteyen ve silahtaki mermileri boşalttığını sanan adam, maalesef ki selfie kurbanı oldu ve hayatını kaybetti. Böylelikle Şeytan doldurur, Silahla şaka olmaz sözleri de cuk diye oturmuş oldu.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.