Ana sayfa İnternet Skype Dünya Genelinde Çöktü!

Skype Dünya Genelinde Çöktü!

PAYLAŞ
Skype Dünya Genelinde Çöktü!

Özellikle kurumsal firmaların kullandığı, mesajlaşma ve arama platformu Skype Dünya Genelinde Çöktü! İşte Skype’ın çökmesi hakkında detaylar..

Microsoft’un son zamanlarda daha fazla yenilikleri karşımıza çıkarttığı Skype, 2 gündür erişim sorunları ile karşı karşıya. Dünyanın en popüler mesajlaşma ve arama platformlarından olan Skype, dünden bu yana bir takım sıkıntılar ile karşımıza çıkıyordu.

Sorunun dünya genelinde tekrardan meydana gelmesi sonrasında, Skype erişime kapatıldı. Şu anda 2 saattir erişime kapalı olan Skype’a ne tarz bir güncelleme gelecek veya sorun çözülecek mi? hala herhangi bir cevap alınamadı. Firma tarafından açıklama yapılmasa da, son zamanlarda yapılan güncellemelerin sunucuları yavaşlattığı bilgileri bir çok platformda yer aldı. Ayrıca Skype’a kapsamlı bir güncellemenin gelmesi de muhtemel.

Skype Dünya Genelinde Çöktü!

Şu anda bir çok ülkede erişime kapalı olan Skype’ın dünden bu yana bir çok kez çöktüğü bilgisi verildi. Kurulduğu günden bu yana kurumsal firmaların en çok kullandığı iletişim araçlarından Skype, hangi özellikler ile karşımıza çıkacak bilmiyoruz. Ancak Microsoft tarafından açıklama yapılması merakla bekleniyor..

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.