Ana sayfa Sosyal Medya Slack Kurumların Yeni Facebook’u Olmaya Aday!

Slack Kurumların Yeni Facebook’u Olmaya Aday!

PAYLAŞ
Slack Kurumların Yeni Facebook’u Olmaya Aday!

Sosyal ağ platformları git gide gelişirken yeni ağlardan da ortaya çıkıyor. Farklı amaçlarla kurulan Slack Kurumların Yeni Facebook’u Olmaya Aday!

Slack, Message Buttons ile kurumların Facebook’u olmayı planlıyor. Kurumsal dünyanın yeni Facebook’u olabilecek Slack Message Buttons, kullanıcıların platformdan ayrılmadan diğer kurumsal uygulamaları tek tuşla kullanmayı sağlıyor.

İnternette fazla zaman geçiren özelliklede kurumsal dünyanın aktif sosyal medya kullanıcıları Facebook’tan sonra kalan vakitlerini Slack ile kullanabilirler. Yani Slack yavaş yavaş kurumsal dünyada yeni Facebook oluyor.

Slack Kurumların Yeni Facebook’u Olmaya Aday!

Message Buttons’un özelliği farklı uygulamarın çalışmasını tek tuş üzerinden Slack ile erişilebilir yapıyor. Örneğin gelen uygulama bildirimine tek tuşla cevap verebiliyorsunuz veya size ait fatura bilgilerine ulaşabiliyorsunuz. Greenhouse uygulamasıyla da işe yeni başlayacak olanları onaylayıp reddedebiliyorsunuz.

Trello ile entegre edilen Message Buttons özelliği Slack ile kullanımı daha kolay hale getiriyor. Slack Message Buttons ile kayak, GIF, Trello, keyboard, Greenhouse, Abacus ve PagerDuty de dahil 13 ayrı uygulama butonlar yardımı ile Slack’ten yönetiliyor.

Kuruluşundan bugüne Slack Message Buttons için en büyük yeniliği yapmış oldu. Slack, kullanıcıların diğer uygulamalarla kolay etkileşimde olması için sade arayüz kullanıyor. Yeni değişikle arayüzde farklı tasarıma gidilmiş. Uygulamayı kullanan tüm kullanıcılar Slack API kullanarak uygulamalarına mesaj butonları ekleyebiliyorlar ve mesaj butonları odaklı uygulamalar geliştirebiliyorlar.

Slack uygulama mağazasını açtığında toplam uygulamanın 500’ün üzerinde olduğunu belirtiyor. Message Buttons özelliği sadece iletişim aracı olmayıp Facebook gibi kurumsal uygulamarda tercih edilebilir.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.