Ana sayfa Uygulama Snapchat Bitstrips’i Satın Aldı! Gizli Anlaşmanın Detayları!

Snapchat Bitstrips’i Satın Aldı! Gizli Anlaşmanın Detayları!

PAYLAŞ

Anlık fotoğraf paylaşım ve arkadaşlarınızla iletişimin farklı yolu Snapchat Bitstrips’i Satın Aldı! Gizli Anlaşmanın Detaylarıbu haberimizde.

Son dönemlerin en popüler anlık fotoğraf paylaşım uygulaması Snapchat, yeni satın aldığı girişim ile gündeme düştü. Anlaşma detayları bilinmese de Snapchat’in 100 milyon dolar ödeyerek, Bitstrips’i satın aldığı bilinenler arasında. Snapchat’i kullananlar bilir, ancak kullanmayanlar için kısaca özetlersek ilk çıktığında anlık fotoğraflarınızı, videolarınızı çekebileceğiniz bir platform olan Snapchat, daha sonrasında gelişerek, fotoğraf efektleri, yüz efektleri vs. ile daha da eğlenceli bir hal aldı.

Snapchat, özellikle son dönemlerde uygulama içerisine eklenen bir çok özellik ile karşımıza çıkmıştı. Bu özellikler arasında sesli yayın yapma özelliğinin yanı sıra, İlk olarak 2007 yılında kullanıcıların dijital çizgi romanlar üretmek amacıyla sektöre giriş yapan Bitstrips, daha sonrasında özel avatarlar ve özel karikatürler yapabileceğimiz bir platform haline geldi.

Snapchat, kısa zaman önce açıkladığı üzere, Bitstrips’i kendi bünyesine kattı. Yaklaşık olarak 100 milyon dolar ödeme yapıldığı bilinen Snapchat’in ilerleyen günlerde “Snapchat” içerisine Bitstrips’i entegre etmesi bekleniyor.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.