Ana sayfa Sosyal Medya Snapchat Discover Özelliği Duyuruldu!

Snapchat Discover Özelliği Duyuruldu!

PAYLAŞ

Çok amaçlı (!) uygulama Snapchat, Discover özelliğini duyurdu. Snapchat Discover ile Snapchat üzerinden haberleri takip etmek mümkün olacak. Haber ve eğlenceli şeylerin paylaşılacağı Snapchat Discover, uygulamaya eklendi. Bu yeni özellik ülkemizde Snapchat Keşfet olarak kullanıma sunulabilir. Snapchat Discover ekran görüntüleri ve nasıl kullanıldığına dair video haberimizde.

Bugün Snapchat kullanıcılarına aslında bununla ilgili bir bildirim geldi. Daha sonra Snapchat’in resmi blog sayfasında Snapchat Discover duyuruldu. Öykü olarak eklenecek olan haberler ve diğer videolar ile Snapchat’e alternatif bir kullanım şekli eklenmiş olacak. Snapchat Discover, aynı zamanda firma için bir gelir kaynağı olacak çünkü anlaşılan yayıncılar bu bölümde reklam da gösterebilecek.

CNN, Yahoo Haberler, Vice, National Geographic ve ESPN gibi kaynaklarla anlaşılarak geçilecek olan özelliğin nasıl kullanılacağına ilişkin bir video da yayınlandı. Snapchat arayüzünde kaydırma hareketi yaparak Snapchat Discover’a ulaşabileceğiz. Aslında temelde Twitter ve Vine’daki Keşfet menüsü ile benzer bir işlev sergileyecek. Snapchat Discover‘ın şimdilik sadece 11 partneri var ancak ilerleyen günlerde çeşitli sanatçılar ve video yayıncıları ile de anlaşılarak içerik zenginleştirilecek.

Sadece video olarak değil aynı zamanda haber gibi metin şeklindeki içerikleri de Snapchat Discover’da görmek mümkün olacak. Aşağıda Snapchat Discover’a ait olan ilk ekran görüntülerini bulabilirsiniz. Şimdi sıra sizin yorumunuzda. Snapchat Discover ile uygulama daha çok kişi tarafından kullanılır mı? Yorumlarda sizi bekliyoruz.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.