Ana sayfa Uygulama Snapchat Reklam ve Bir Çok Özellik ile Güncellendi!

Snapchat Reklam ve Bir Çok Özellik ile Güncellendi!

PAYLAŞ
Snapchat Reklam ve Bir Çok Özellik ile Güncellendi!

Popüler anlık fotoğraf ve video paylaşım uygulaması Snapchat Reklam ve Bir Çok Özellik ile Güncellendi! Snapchat reklamları nasıl kapatılır? İşte detaylar.

Son zamanlarda popülaritesi artan Snapchat uygulamasına güncelleme ile birlikte yeni özellikler geliyor. Yeni güncelleme ile reklam özelliği gelecek olan Snapchat popülerliğini daha da arttıracağa benziyor.

Her gün ortalama 100 milyon kullanıcıya ulaşan Snapchat’e yeni bir özellik ve reklamlar geliyor. Facebook’un Instagram’ı satın alması ile birlikte Instagram’a hikayeler özelliği eklendi. Hikayeler özelliği ile meydan okuyan Instagram’a, Snapchatten cevap gecikmedi. Snapchat, yeni özellikleri ile bu rekabetin galibi olmayı hedefliyor.

Snapchat Reklam ve Bir Çok Özellik ile Güncellendi!

Otomatik izlenme özelliğinin çok yeni olduğu Snapchat, kullanıcı tepkilerini göz önünde bulundurarak yeni güncelleme ile otomatik izlenme özelliğini geri çekiyor. Kullanıcıların izlemek istemedikleri Snapleri de izlemesinden duydukları rahatsızlığı Snapchat hafife almamış ki bu özelliği kısa süre içerisinde kaldırıyor. Otomatik özelliği kaldırarak yeni bir özelliğe imza atan Snapchatte artık snaplerini ard arda izlemek istediğiniz kişileri seçerek sadece onları oynatabileceksiniz. İstemediğiniz kişilerin snaplerini ise pas geçebileceksiniz.

Snapchat’e Reklamlar Geldi! – Snapchat Reklamları Kapatmak!

Snapchat ekonomik olarak da güçlenmeyi hedefliyor. Yeni güncelleme ile birlikte izlemek istediğiniz Snaplerin arasında reklamlar olacak. Eğer izleme listesi oluşturmayıp Snapleri tek tek izlemek isterseniz de, izlediğiniz Snap bittiğinde reklam karşınıza çıkacak.

Snapchat reklamları nasıl kapatılır? sorusuna şu anda cevap vermek için oldukça erken. Ancak ilerleyen zamanlarda bazı eklentileri kullanarak bu reklamları engellemek mümkün olabilir. Bunun için geliştiricilerin reklamlara karşı bir uygulama yayınlamasını bekleyeceğiz. Böylelikle reklamları engelleyebilecek bir uygulama çıktığı zaman Snapchat’deki tüm reklamlar gizli kalacak. Reklamlardan rahatsız olanlar bu tarz uygulamalar sayesinde bu reklamları kapatabilecek.

Snapchat İçinde Bir Değişiklik Daha Geliyor !

Snapchat uygulaması içinde bulunan Discover yani Keşfet bölümü artık snaplerin aşağısına taşınacak. Böylelikle tüm Snapler göz önüne çıkacak. Instagram’da hikayelerin en üstte yer alması, Snapchat’i oldukça kızdırmışa benziyor.

Snapchatte reklamlar ve yeni özellikleri getiren güncelleme bugün itibari ile bazı Android kullanıcılarına daha sonrasında ise tüm iOS ve Android kullanıcılarına dağıtılacak.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.