Ana sayfa Uygulama Snapchat’te Artık Seçtiğiniz Fotoğrafların Yüzünü Değiştirebilirsiniz

Snapchat’te Artık Seçtiğiniz Fotoğrafların Yüzünü Değiştirebilirsiniz

PAYLAŞ

Snapchat’in sevilen Yüz Değiştirme efektine güncelleme geldi. Snapchat’te Artık Seçtiğiniz Fotoğrafların Yüzünü Değiştirebilirsiniz! İşte Güncelleme detayları.

Popüler anlık görsel paylaşım uygulaması Snapchat’e yeni güncelleme geldi. Yeni güncelleme ile beraber Snapchat’i özgün kılan yüz değiştirme özelliğini sadece anlık çektiğiniz görüntülere değil, galerinizde ki fotoğraflara da uygulayabiliyorsunuz. Uzun süredir Snapchat’de yüz değiştirme özelliği baya aktif bir şekilde kullanılıyordu.

Güncellemeler sonrasında kullanıcılardan gelen yoğun ilgi, Snapchat’i galeriden fotoğraf seçip, yüz değiştirme efekti uygulamaya kadar getirdi. Şu anda baktığımız zaman, Snapchat’e gelen yüz değiştirme özelliği, artık galeriden seçtiğiniz görsellerde de yer alacak. Şu anda sadece iOS sürümünde yer alan bu özellik, daha sonrasında ise Android sürümüne gelecek. Zaten Android’den önce yüz değiştirme özelliği de ilk olarak iOS’a gelmişti.

SnapchatiOS cihazınıza sahipseniz, yapmanız gereken işlem, ilk olarak AppStore’a girmek ve daha sonrasında Snapchat’i güncellemek. Snapchat’in yeni sürümüne şuradaki bağlantıdan ulaşabilirsiniz. Güncelleme sonrasında fotoğraf seçim ekranının yer alacağını göreceksiniz. Güncelleme sadece bununla da kalmadı.

Daha öncesinde tekrar oynatma seçeneğinde para isteyen Snapchat artık ikinci kez tekrar oynattığınızda ücretsiz olarak karşımıza çıkıyor. Bunu da açıklamak gerekirse, misal bir kullanıcı size fotoğraf attı. Ancak daha sonrasında bu fotoğrafı görmek istediniz. Önceden bunun için ücret ödemeniz gerekiyordu. Son güncellemeler ile beraber bu da ücretsiz bir şekilde karşımıza çıktı.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.