Ana sayfa Sektörden Sony, Suyun Altında Mağaza Açıyor

Sony, Suyun Altında Mağaza Açıyor

PAYLAŞ

Suya ve toza karşı dayanıklı akıllı telefon serisi Xperia ile diğer üreticilerden farklı bir strateji izleyen Sony, su geçirmez Xperia serisi akıllı telefonlarını, suyun altında yapacağı yeni mağazasında sergileyecek. Dubai’de açılması planlanan yeni mağazanın açılış tarihi ile ilgili net bir bilgi yok.

Xperia Aquatech Store isimli mağaza, suyun 4 metre altında inşa edilecek. Mağaza içerisinde Sony Xperia serisi suya dayanıklı akıllı telefon ve tablet bilgisayaralara yer verilecek. Mağazaya ziyaret etmek isteyenler dalgıçlar eşliğinde mağazaya girecek ve cihazları suyun altında kullanma şansı bulacak.

Böylesine farklı bir konseptin tam anlamıyla gerçekleşebilmesi için Sony’nin suya dayanıklılık özelliğini orta ve giriş seviyesi segmentine de yayması gerekiyor. Mağaza içerisindeki ürün çeşitliliği için bu önemli bir detay.

sony-su-alti-magazasi

Suya dayanıklılık konusunda geçtiğimiz haftalarda sizlere Xperia Z3’ün Su Altında Kutu Açılış Videosu! başlıklı haberi aktarmıştık. Anlaşılan o ki Sony, bu yolda ilerlemekte oldukça kararlı.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.