Ana sayfa Akıllı Telefon Sony Xperia Z2’ye Ait Olduğu İddia Edilen Fotoğraflar

Sony Xperia Z2’ye Ait Olduğu İddia Edilen Fotoğraflar

PAYLAŞ

Xperia ürün serisiyle Android işletim sisterli akıllı telefonları piyasada büyük ilgi gören Sony’nin yeni amiral gemisi olduğu iddia edilen bir cihaza ait ilk görüntüler internete sızdı. Android geliştirici platformlarndan bir tanesi olan XDA’da bir kullanıcı tarafından paylaşılan fotoğraflarda söz konusu cihazın bu fotoğrafları paylaşıldı.

Xperia Z ve Xperia Z1 ile büyük ölçüde benzerlik taşıyan söz konusu bu cihazın farklılıkları da mevcut. Ekran boyutu ve fiziksel özelliklerinde çeşitli farklılıklar görüyoruz. Alt kısımda yer alan mikrofon ve askılık amaçlı kullanılan yapının yerleri değiştirilmiş durumda.

sony-xperia-z2-ilk-fotograf

Cihazın Xperia Z2 olduğu tahmin ediliyor ancak Sony tarafından resmi bir duyuru yapılması için oldukça erken. Xperia Z1’i 2013’ün bahar ve yaz aylarında duyurup satışa çıkaran Sony’nin cihaz üzerinde halen daha çalıştığı söyleniyor.

Xperia D6503 olarak adlandırılan bu modelin Xperia Z2 olduğuna ilişkin net bir bilgi bulunmasa da bize göre fotoğraflardaki cihaz Xperia Z2’nin ilk prototiplerinden bir tanesi.

1 YORUM

  1. usta paylaşımların güzel ama belki biraz daha güncel olsa daha çekici olur site tasarımında bi haylı hoş ve dikkat çekici bana göre.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.