Ana sayfa Android Sony Xperia Z2’ye Yeni Özellikler Geldi

Sony Xperia Z2’ye Yeni Özellikler Geldi

PAYLAŞ

Sony‘nin yayınladığı Android 4.4.4 güncellemesi Sony Xperia Z2 modellerinde de kullanabiliyor. Son güncelleme ile en çok göze batan PS4 Remote Play özelliği dışında Ultra Stamina Mod, Hızlı Ayarlar, Record Screen, Akıllı Ekran ve Bluetooth Unlock gibi özellikler de Sony Xperia Z2 modelleri için kullanılabilir özellikler arasında kullanıcılara sunuluyor.

Yeni gelen Remote Play özelliği mobil cihaz sahiplerinin aynı Wi-Fi üzerinden PlayStation 4 oyun konsollarına bağlanarak oyun oynayabilme imkanını sağlıyor. Televizyonunuzun kullanıldığı zamanlarda DualShock4 Wireless Controller‘la PlayStation 4 cihazınıza bağlanarak Sony Xperia Z2 telefonunuzu ayrı bir PlayStation ekranı olarak kullanabileceksiniz.

SAMSUNG CSC

UltraStamina modu da adından anlaşıldığı üzere kullanıcılara daha uzun süreli bir pil ömrü sunacak olan bir özellik olarak geliyor. UltraStamina modu ile cihazınızın pil ömrü neredeyse hiç tükenmeyecek hale getiriliyor.

Diğer bir özellik olan Record Screen özelliği basit bir şekilde telefonunuzun ekran görüntüsü almaya yarayacak bir uygulama olarak geliyor. Son olarak Bluetooth Unlock özelliği de Bluetooth özellikli aksesuarların otomatik olarak algılanması işlevini yerine getiriyor.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.