Ana sayfa Akıllı Telefon Spigen Apple iPhone SE Kılıflarını Duyurdu!

Spigen Apple iPhone SE Kılıflarını Duyurdu!

PAYLAŞ

Daha öncesinde LG G5 çıkmadan önce cihazın kılıflarını duyuran Spigen Apple iPhone SE Kılıflarını Duyurdu Böylelikle iPhone Se resmen doğrulandı

2016 yılına girmemiz ile beraber bir çok firma yeni akıllı cihazlarını “Akıllı Telefon” piyasasına sundu. Geçtiğimiz ay MWC’de Samsung, Huawei ve LG yeni cihazlarını tanıtırken, Apple bu konuda tutarlığını devam ettirerek, yeni cihazlarını bu kongre de tanıtmadı. Eylül ayında tanıtılması beklenen SE modeli için kılıflar tanıtıldı !

Apple’ın en çok merak edilen cihazlarından “SE” modeli hakkında her geçen gün yeni bir iddia ortaya atılırken, bu sefer cihaz resmen doğrulandı. Spigen daha öncesinde LG G5 çıkmadan önce cihaza uygun kılıflarını amazonda paylaşmış ve LG tarafından paylaşılan Lg g5 cihazı paylaşılan görsellerde ki cihazlar ile %100 aynı karşımıza çıkmıştı. LG G5’ten sonra bu sefer Apple için aynı hamle yapan Spigen, geçtiğimiz saatlerde Amazon sayfasında yayınladığı Apple SE kılıflarının görsellerini yayınladı. LG G5’ten sonra Apple SE modelinin kılıfını paylaşan firma, böylelikle Apple’ın yeni cihazının SE olduğunu da duyurmuş oldu.

Spigen Apple iPhone SE Kılıflarını Duyurdu

Apple’ın 4 inç ekran boyutu ile karşımıza çıkacak olan ve muhtemelen isminin Apple iPhone 5Se olacak olan cihazın tüm detaylarına şuradaki haberimizden ulaşabilirsiniz.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.